Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar hacker mağduru oldu!
Aslışah Alkoçlar hacker mağduru oldu! Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar’ı, ‘oltalama’ yöntemiyle hack’leyen kişi, yakayı ele verdi. Alkoçlar’ın ihbarı üzerine hacker hakkında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Aslışah Alkoçlar: "Yok ya yeni çıkıyoruz daha"
Aslışah Alkoçlar: "Yok ya yeni çıkıyoruz daha" Aslışah Alkoçlar önceki akşam Bebek’te objektiflere yansıdı. Bir mekanda kız arkadaşlarıyla buluşan Aslışah Alkoçlar, maskesiz olarak görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar'ın peşinde bir sapık var!
Aslışah Alkoçlar'ın peşinde bir sapık var! Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar’ı günlerce takip edip sahibi olduğu spor merkezini basan sapık, “Benim olmazsan seni kaçırırım” diyerek tehditler savurdu. Alkoçlar, polisten yardım istedi.
Neslişah Alkoçlar kardeşi Aslışah'ı kapıdan çevirdi!
Neslişah Alkoçlar kardeşi Aslışah'ı kapıdan çevirdi! Yeşilçam'ın yıldız ismi Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, önceki gün Sarıyer Küçük Armutlu'da objektiflere yansıdı.
Aslışah Alkoçlar Corona virüsle dalgasını geçiyor
Aslışah Alkoçlar Corona virüsle dalgasını geçiyor Ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, maske ve eldiven takmayarak, tedbirlere uymamaya devam ediyor.
Aslışah Alkoçlar balkonda güneşlendi
Aslışah Alkoçlar balkonda güneşlendi Eda Taşpınar'ın ardından Corona virüsten korunmak için günlerdir karantinada olan Aslışah Alkoçlar da güneşin tadını çıkartabilmek için soluğu evinin terasında aldı.
Aslışah Alkoçlar Corona virüsü umursamıyor
Aslışah Alkoçlar Corona virüsü umursamıyor Dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü nedeniyle neredeyse tüm Türkiye sokaklara çıkmamaya dikkat ediyor. Bazı ünlü isimler ise bu uygulamayı hiçe sayarak sahilde spor yapıyor.