Hülya Koçyiğit


Levent Özdilek'in evlat üzüntüsü
Levent Özdilek'in evlat üzüntüsü Erken yaşta evlenerek baba olan Levent Özdilek, hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Nevra Serezli'den şaşırtan Sihirli Annem itirafı
Nevra Serezli'den şaşırtan Sihirli Annem itirafı Usta oyuncu Nevra Serezli, bir dönemin ünlü ismi Hülya Koçyiğit’in "Film Gibi Hayatlar" programına konuk oldu.
İflas eden Ender Alkoçlar, Uludağ’da kar motosikleti-kızak işlerini nasıl aldı?
İflas eden Ender Alkoçlar, Uludağ’da kar motosikleti-kızak işlerini nasıl aldı? Oyuncu Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verilmişti. 17 Eylül saat 16.40’da verilen karar sonrası şirketin dosyası iflas müdürlüğüne gönderilmişti. Şimdi de Uludağ’da gariban esnafın ekmeğine mi gözünü dikti?
Aslışah Alkoçlar anne oldu
Aslışah Alkoçlar anne oldu İş insanı Kaan Demirağ ile evli olan Aslışah Alkoçlar, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Erkek bebekleri dünyaya gelen çift, oğullarına Cem adını verdi.
Murat Han: "Oyunculukta eğitim şart"
Murat Han: "Oyunculukta eğitim şart" Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in ‘Film Gibi Hayatlar' programına oyuncu Murat Han konuk oldu.
Hakan Bilgin: "Tiyatro zamanlamasını Ferhan Şensoy'dan öğrendim"
Hakan Bilgin: "Tiyatro zamanlamasını Ferhan Şensoy'dan öğrendim" Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in sunduğu, TRT 2 ekranlarında yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programının bu haftaki konuğu Hakan Bilgin oldu. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren usta tiyatrocu Ferhan Şensoy hakkında konuştu.
Aslışah Alkoçlar'dan eşiyle karnı burnunda poz
Aslışah Alkoçlar'dan eşiyle karnı burnunda poz Cemiyetin önde gelen isimlerinden Aslışah Alkoçlar, eşi Kaan Demirağ ile fotoğraflarını paylaştı.