Hülya Koçyiğit


Aslışah Alkoçlar: "Gerçek aşk Kaan'mış" Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift, aile arasında yapılan sade bir tören ile nişanlandı.
Engin Altan Düzyatan’ın reklam anlaşması yaptığı Pakistanlı işadamı tutuklandı Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın reklam anlaşması yaptığı Pakistanlı işadamı, dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklandı. Olay sonrası anlaşma iptal edilince ünlü oyuncu, 1 milyon dolardan oldu.
Okan Bayülgen: "Kızım bütün huylarımı aldı" Pandemi öncesi 'Amedeus' tiyatro oyunuyla sahnede olan Okan Bayülgen, bir zamanların Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu.
Şemsi İnkaya'dan yıllar sonra "Üvey Baba" itirafı Şemsi İnkaya, bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan "Üvey Baba"ya nasıl dahil olduğunu ilk kez anlattı.
Türk sinemasının ünlü isimleri bir yaş daha aldı Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri Fatma Girik ve Hülya Koçyiğit bir yaş daha aldılar.
Aslışah Alkoçlar evleneceğini müjdeledi! Bir zamanların Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik kararı aldı.