Hülya Koçyiğit


Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'dan güldüren paylaşım Bir zamanların ünlü isimlerinden Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in 5 aylık hamile olan torunu Aslışah Alkoçlar; sosyal medyayı aktif olarak kullanan sosyetiklerden...
Sosyal medya Hülya Koçyiğit'in paylaşımını konuşuyor Bir zamanların Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit, Instagram hesabından gençlik yıllarına ait olduğu düşünülen bir fotoğraf paylaştı ancak gerçek kısa bir süre sonra açığa çıktı.
Aslışah Alkoçlar bebek alışverişine çıktı Bir zamanların ünlü isimlerinden Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in 5 aylık hamile olan torunu Aslışah Alkoçlar, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Bebek bekleyen Aslışah Alkoçlar'a 15 milyon liralık armağan! Geçen Şubat ayında apar topar Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'ın ani evliliğin altından hamile oluşu çıkmıştı.
Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak'ı yere göğe sığdıramadı Sosyal medya hesabından hemen her hafta eşi Bülent Şakrak'a ne kadar aşık olduğunu gösteren paylaşımlarda bulunan Ceyda Düvenci bu kez de büyük aşkını katıldığı programda haykırdı.
"Kaan Demirağ'ın babası Aslışah Alkoçlar'ı sevmiyor" iddiası! Özel hayatıyla sık sık magazin gündemine gelen Aslışah Alkoçlar, Şubat'ta hayatını ani bir kararla genç iş adamı Kaan Demirağ ile birleştirmişti.
Aslışah Alkoçlar'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu Hayatını sürpriz bir kararla iş insanı Kaan Demirağ ile birleştiren Aslışah Alkoçlar'ın hamile olduğuna dair dedikodular doğru çıktı.