Hülya Koçyiğit


Anta Toros Gülriz Sururi'nin vasiyetini açıkladı
Anta Toros Gülriz Sururi'nin vasiyetini açıkladı 2018'de Gülriz Sururi ile birlikte en uzun çalışan kadın oyuncu olan Anta Toros, "Bana bir vasiyeti olmuştu" diyerek, usta ismin kendisiyle paylaştığı sözleri açıkladı.
Bahadır Yenişehirlioğlu: "Karakterin sesini duymak isterim"
Bahadır Yenişehirlioğlu: "Karakterin sesini duymak isterim" Hülya Koçyiğit'in TRT'de yayınlanan "Film Gibi Hayatlar" programına oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu konuk oldu.
Siyah beyaz fotoğraftaki acı gerçek herkesi hüzne boğdu
Siyah beyaz fotoğraftaki acı gerçek herkesi hüzne boğdu Yeşilçam'ın milyonlar tarafından tanınan yıldızı, son paylaşımıyla takipçilerini hüzünlendirdi.
Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı
Filiz Akın'dan gözyaşlarına boğan Cüneyt Arkın paylaşımı Türk sinemasının sevilen aktörlerinden Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Hülya Koçyiğit’in damadının şirketi için ikinci kez iflas kararı!
Hülya Koçyiğit’in damadının şirketi için ikinci kez iflas kararı! İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, sanatçı Hülya Koçyiğit'in damadı olan Ender Alkoçlar’a ait Alkoçlar Otelcilik AŞ için ikinci kez iflas kararı verildi. 23 milyon lira sermayeli şirketin tasfiye sürecine geçildi.
Ruhi Sarı'dan "Z kuşağı" açıklaması
Ruhi Sarı'dan "Z kuşağı" açıklaması Yılların oyuncusu Ruhi Sarı eski dizilerin yeni jenerasyona hitap etmemesinin nedenini açıkladı. Sarı, “Onların başka bir hayatları ve dünyaları var” dedi.
Tamer Levent senaryo yazıyor
Tamer Levent senaryo yazıyor Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in TRT'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına oyuncu Tamer Levent, konuk oldu.