Hülya Koçyiğit


Tamer Levent senaryo yazıyor
Tamer Levent senaryo yazıyor Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in TRT'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına oyuncu Tamer Levent, konuk oldu.
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım"
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım" Hülya Koçyiğit, "Yarım Asrı Devirenler" kitabında oyunculuğa nasıl başladığını, ailesiyle iletişimini ve eşi Selim Soydan ile tanışma hikayesini anlattı.
Gülseren Budayıcıoğlu'ndan flaş Binnur Kaya yorumu
Gülseren Budayıcıoğlu'ndan flaş Binnur Kaya yorumu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, final yapan "Kırmızı Oda" dizisinde rol alan Binnur Kaya hakkında konuşulacak yorumlarda bulundu.
Ani İpekkaya: "Tiyatro fedakarlık ister"
Ani İpekkaya: "Tiyatro fedakarlık ister" Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in TRT'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına usta oyuncu Ani İpekkaya, konuk oldu.
Sera Kadıgil: "Lale Devri'nin sanatçıları manda yoğurduyla iftar açabilsinler"
Sera Kadıgil: "Lale Devri'nin sanatçıları manda yoğurduyla iftar açabilsinler" Türkiye İşçi Partisi (TİP) Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın iftar yemeğine katılan sanatçıları sert sözlerle eleştirdi.
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir evliliği olan Neslişah Alkoçlar, tatil için Dubai'nin yolunu tuttu.
‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek
‘Kulüp' dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçek Başrolünde Gökçe Bahadır'ın yer aldığı ‘Kulüp' dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan, “Kulüp, benim uzun süredir yapmak istediğim bir projeydi” dedi.