Kadir Doğulu: "Keşke herkes benim gibi görebilse seni"

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, bu yıl Dubai'de 5'incisi düzenlenen DIAFA ödül töreninde 'Yılın Uluslarası Kadın Oyuncusu' seçildi.

Kadir Doğulu: "Keşke herkes benim gibi görebilse seni"

Habertürk'ün haberine göre kırmızı halıda samimi açıklamalarda bulunan 29 yaşındaki oyuncu, "Kendimi inanılmaz heyecanlı hissediyorum." diye konuştu.

EŞİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Kadir Doğulu: "Keşke herkes benim gibi görebilse seni"

Ödül töreni için beyaz üzeri taş işlemeli bir elbise giymeyi tercih eden Neslihan Atagül, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye, Doğu ile Batı arasında bir nevi köprü görevi görüyor ve bizler kendi ülkemizde üretim yapıyoruz. Sizler de beni 'televizyon' diye tabir ettiğimiz o hayal kutusundan görüyor ve tanıyorsunuz. Burada bana muazzam gelen şey şu ki; ben ne hissediyorsam sizler de kilometrelerce öteden benim hissettiğim şeyi hissediyorsunuz. Yani o zaman o hayal kutusu bizim için sınır olmaktan çıkıyor. Öncelikle bu benim için büyük bir hediye. Türk kültürü olarak hem Doğu'ya hem de Batı'ya hitap edebiliyoruz. Hissettiğimiz duygudan, hissettiğimiz bir sürü halden ötürü ve bunun da kanıtı olarak sizin şahitliğinizi ve bu ödülü kabul ediyorum. Beni bu ödüle layık görenlere, beni sevmekten hiçbir zaman vazgeçmeyenlere, canım aileme ve beni her zaman destekleyen sevgili eşim Kadir'e sonsuz teşekkürler ederim."

"TEBRİK EDERİM YETENEKLİ SEVDİĞİM"

Kadir Doğulu da Neslihan Atagül'ün bu karesini Instagram hesabından yayınlayarak, eşini şu sözlerle tebrik etti:

"Keşke herkes benim gibi görebilse seni, güzel gönlünü, hür vicdanını geleceğe dair ümitlerini… O zaman bir değil, bütün ödülleri sana vermek isterlerdi. Tebrik ederim yetenekli ve güzel sevdiğim… Daha nicelerine..."