Dubai


Hande Erçel'in Dubai pozlarına beğeni yağdı
Hande Erçel'in Dubai pozlarına beğeni yağdı Güzel oyuncu Hande Erçel, "Nerede Kalmıştık?" serisine devam ediyor.
Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek
Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek Hakan Evrensel'in "Yer Eksi iki" kitabından uyarlanacak filmde yüzbaşı rolünü canlandırmaya hazırlanan oyuncu Murat Yıldırım dizi öncesinde uzun bir tatil yapacak.
Hande Erçel: "Dubai'de sıcaktan piştim"
Hande Erçel: "Dubai'de sıcaktan piştim" Güzel oyuncu Hande Erçel bir mücevher markası için özel kapsül koleksiyon hazırlamıştı.
Dubai'deki çok gizli partiye katılan fenomenler kim?
Dubai'deki çok gizli partiye katılan fenomenler kim? Türkler'in en çok tercih ettiği tatil yerleri arasında Dubai geliyor. Tabii burayı en çok tercih edenler de ünlü iş adamları ile influencer dediğimiz takipçileri bol ve sosyal medyalarını aktif kullanan güzel fenomenler...
Meryem Uzerli Berlin'e geri döndü
Meryem Uzerli Berlin'e geri döndü Son günlerde leyleği havada gören Meryem Uzerli, önce Dubai ardından Paris'te tatil yapmıştı.
Günay Musayeva: "Fransa'da üşüyünce Dubai'ye gittim"
Günay Musayeva: "Fransa'da üşüyünce Dubai'ye gittim" Tolga Karel ile 2011–2015 yılları arasında evli kalan ve ünlü oyuncudan Cihangir Can adında bir oğlu bulunan Günay Musayeva, önceki gün Nişantaşı'nda oğluyla objektiflere yansıdı.
Zuhal Topal ve ailesinin Dubai keyfi
Zuhal Topal ve ailesinin Dubai keyfi Ünlü tiyatro sanatçısı ve sunucu Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner ve kızı Lina ile birlikte Dubai'ye gitti.