Dubai


Meryem Uzerli'nin Dubai keyfi
Meryem Uzerli'nin Dubai keyfi Güzel oyuncu Meryem Uzerli, kızları Lara ve Lily Koi ile Dubai tatiline devam ediyor.
Burcu Esmersoy 6 kişilik ekibiyle tatilde
Burcu Esmersoy 6 kişilik ekibiyle tatilde Güzel sunucu Burcu Esmersoy; marka işbirlikleri, reklamlar, sosyal medya gelirleri derken para basıyor.
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir evliliği olan Neslişah Alkoçlar, tatil için Dubai'nin yolunu tuttu.
Burcu Esmersoy'dan Dubai'de renkli pozlar
Burcu Esmersoy'dan Dubai'de renkli pozlar Güzel sunucu Burcu Esmersoy, tatil için gittiği Dubai'de birbirinden renkli pozlara imza attı.
Ersay Üner'in Dubai kaçamağı
Ersay Üner'in Dubai kaçamağı 'Duysun' isimli yeni çalışmasıyla sezona hızlı bir giriş yapan Ersay Üner, iş ve tatili birleştirerek soluğu Dubai'de aldı.
Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin'in arasına Meedo mu girdi?
Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin'in arasına Meedo mu girdi? Şevval Şahin, Marcus Aral'la ayrılıp soluğu Dubai'de aldı. Orada Şeyma Subaşı'nın eski aşkı Mısırlı Mohammed Alsaloussi yakınlaştı. Şahin, pozlarına Şeyma'nın ayrılırken yazdığı gibi "Free bird" yani "Özgür kuş" notunu düştü.
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti Almanya doğumlu Ezgi Fındık, Türkiye'de büyüdü. Instagram'da yakaladığı şöhret sayesinde ülkemizin en çok kazanan sosyal medya fenomenleri arasında ilk sıralara yükseldi.