Dubai


Selin Kabaklı: "Ebru Gündeş evliliğimi bitirdi"
Selin Kabaklı: "Ebru Gündeş evliliğimi bitirdi" Ebru Gündeş ve iş insanı Murat Özdemir çifti, Dubai'de dünyaevine girdi. Özdemir'in kinayeli gönderme yapan eski eşi Selin Kabak "Bu ilk ve son açıklamam" diyerek ilk kez konuştu.
Yeni gelin Ebru Gündeş: "Herkese teşekkürler"
Yeni gelin Ebru Gündeş: "Herkese teşekkürler" Ebru Gündeş, Murat Osman Özdemir ile Dubai'de evlendi. Gündeş, nikâh sonrası üstü açık otomobille şehir turu atarken duygularını dile getirdi.
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir Dubai'de evlendi, eski eşi intizar etti!
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir Dubai'de evlendi, eski eşi intizar etti! Şarkıcı Ebru Gündeş ve iş insanı Murat Özdemir'in Dubai'de evlendiğini öğrenen eski eş Selin Kabaklı'dan mesaj gecikmedi.
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir'in evlilik muamması
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir'in evlilik muamması Şarkıcı Ebru Gündeş'in iş insanı Murat Özdemir ile evlenip evlenmediği merak konusu oldu.
Ebru Gündeş Murat Özdemir ile Dubai'de dünyaevine girdi
Ebru Gündeş Murat Özdemir ile Dubai'de dünyaevine girdi Milyonlarca hayranı olan Ebru Gündeş, 4. kez ‘evet’ dedi. Dubai’de gerçekleşen törenle iş insanı Murat Özdemir’le evlenen başarılı sanatçı, balayında Körfez Turu yapacak..
Aybüke Pusat Dubai'den havasını attı
Aybüke Pusat Dubai'den havasını attı Dubai'ye giden Aybüke Pusat, bikini sezonunu açtı. "Burası 28 derece" diyen oyuncu, çölde ve bikinisiyle objektif karşısında çektirdiği fotoğraflarını paylaştı.
Çağla Şıkel'le Enis Arıkan rotayı Dubai'ye çevirdi
Çağla Şıkel'le Enis Arıkan rotayı Dubai'ye çevirdi Çağla Şıkel'le Enis Arıkan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Reklamlardan iyi bir gelir elde eden Çağla Şıkel'le Enis Arıkan iddiaya göre Dubai'den yatırım amacıyla ev almaya karar verdiler.