Kate Middleton'ın gördüğü ilgi Prens William'ı rahatsız mı ediyor?

Kraliçe Elizabeth öldükten sonra babasının kral olmasıyla tahta bir adım daha yaklaşan Prens William’ın bu konudaki tutumu bir merak konusuydu.

Kate Middleton'ın gördüğü ilgi Prens William'ı rahatsız mı ediyor?

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Prens William'ın babası Kral Charles, evli kaldıkları dönemde Diana’nın ilgi odağı olmasından hiç de memnun değildi.

Kraliyet Ailesi ile ilgili yazılar kaleme alıp, filmlere imza atan Roya Nikkhah’a göre Prens William, eşi Kate’in girdikleri ortamlarda parlamasından son derece memnun.

Nikkhah, baba ve oğul arasında bu konuda çarpıcı bir fark olduğunu söylüyor. Ancak Nikkhah, müstakbel kralı bu durumdan tek bir şeyin rahatsız ettiğini ileri sürüyor. Kate ile olan fotoğraflardan kendisinin kesilmesi…


Kate Middleton'ın gördüğü ilgi Prens William'ı rahatsız mı ediyor?


True Royalty TV’den The Royal Beat’e şunları söyledi: “Charles, Diana onu gölgede bıraktığında çok üzülürdü ki bu, her zaman olurdu. William ise, insanların Catherine’e ısınmasından çok memnun. William bu konuda rahat. Catherine’in işinden ve bu konuda ne kadar heyecanlı olduğundan bahsettiğini duydum ve onun ilgi çekmesini seviyor. Bildiğim kadarıyla onu rahatsız eden tek şey, fotoğraflardan kırpılması. 

Genellikle beraber katıldıkları bir etkinlikten sonra, ertesi gün gazetelerin ön sayfasında, sanki William’ın hiç orada yokmuş gibi olduğunu göreceksiniz!”

Kate, hem kocasıyla hem de tek başına kraliyet hayatında çok aktif. En son Chelsea Flower Show’da düzinelerce okul çocuğuyla bir araya geldi.Kate Middleton'ın gördüğü ilgi Prens William'ı rahatsız mı ediyor? - Resim : 2


Hatta Galler Prensesi’nin popülaritesinin Kral Charles ve Kraliçe Camilla için rahatsız edici olduğu da iddialar arasında. Ancak Saray’ın, Kate’i monarşi için harika bir model olarak gördüğü söyleniyor.