Kate Middleton


Kral Charles "William yerine Kate" dedi!
Kral Charles "William yerine Kate" dedi! Kral 3. Charles'ın kararıyla Kate Middleton, İrlanda Muhafızları'nın fahri albayı olarak atandı.
Kate Middleton meşhur kolyeyi taktı
Kate Middleton meşhur kolyeyi taktı Galler Prensi William ve Galler Prensesi Kate ABD'nin Boston kentinde düzenlenen Earthshot ödül törenine katıldı.
Kate Middleton ve Prens William'ın ABD turu Kraliçe'yi anımsattı
Kate Middleton ve Prens William'ın ABD turu Kraliçe'yi anımsattı İngiliz Prens William ve Prenses Kate çifti, ABD'nin Boston kentinde üç günlük seyahate çıktı.
Prens Harry ağabeyi William ile görüşmeyi düşünmüyor
Prens Harry ağabeyi William ile görüşmeyi düşünmüyor Mart 2020'de resmen İngiliz Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın çeşitli etkinliklere katılmak üzere İngiltere'ye gideceği resmen açıklanmıştı.
Tüm İngiltere Prens William ile Kate Middleton'ı konuşuyor
Tüm İngiltere Prens William ile Kate Middleton'ı konuşuyor Prens William ve Kate Middleton 29 Nisan 2011'de Westminster Abbey'de evlenmişti. Tören; televizyon ekranlarından 180 farklı ülkeden canlı yayınlanmıştı.
Prens William yasak aşk mı yaşıyor?
Prens William yasak aşk mı yaşıyor? Kraliyet ailesi skandal ihanet iddiasıyla çalkalanıyor. Sosyal medyada gündem olan iddiaya göre; Prens William, eşi Kate Middleton'a ihanet ediyor.
Kraliçe emretti: Tahtın ikinci varisi taşınıyor
Kraliçe emretti: Tahtın ikinci varisi taşınıyor Geçen hafta tahta oturmasının 70'inci yılını kutlayan Kraliçe Elizabeth, İngiliz kraliyet ailesinin geleceğini şekillendirme kararı aldı. İngiliz medyasında yer alan haberlerde William ve Kate'in Windsor Kalesi'ne taşınacağı ortaya çıktı.