Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta"

Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'ın sağlık durumunun iyi olmadığı iddia edildi. Prenses'in geleneksel "Trooping the Colour" adlı geçit törenine katılıp katılmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta"

OdaTV'de yer alan habere göre Ocak ayıda geçirdiği karın ameliyatı sonrası görüntü vermeyen ve yokluğuna dair birçok spekülasyon çıkan Galler Prensesi Kate Middleton, geçtiğimiz aylarda kanser tedavisi gördüğünü açıklamıştı.


Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta"


Hakkındaki spekülasyonlarda o dönem gündemden düşmeyen Prenses Kate Middleton, video mesajda "Ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim bana önleyici kemoterapi almamı önerdi ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım" diyerek büyük bir üzüntü yaşadığını ifade etmişti.Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta" - Resim : 2


Kanser tedavi sürecini gizli tutan Prenses Middleton'ın sağlık durumuna dair çarpıcı iddialar ortaya atıldı.

"KATHERİNE ÇOK HASTA"

Kraliyet ailesini yakından takip eden Lady Colin Campbell, Middleton'ın sağlığının sanılandan daha kötü olduğunu öne sürerek "Katherine çok hasta. Tedavi çok yorucu. İyileşmek ve üç çocuğuna bakabilmek için kendini bir kenara bırakması gerekiyor. Bu kadar basit, aktif olamayacak kadar hasta" dedi.Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta" - Resim : 3


Öte yandan Prenses Middleton'ın geleneksel 'Trooping the Colour' adlı geçit törenine katılıp katılmayacağı da merak konusu olmaya devam ediyor.

Lady Colin Campbell'ın açıklamalarının ardından, Prenses'in balkonda eşi Prens William ve çocukları George, Charlotte ve Louis'ye eşlik edemeyebileceği tahmin ediliyor.