Prens William


İngiltere Kraliyeti'nde Prenses Diana krizi! Kraliyet Ailesi'ni yakından takip eden bir uzmana göre Prens Harry ve Prens Williamı'n anneleri Prenses Diana nedeniyle 2021'de arası açılacak.
Kate Middleton'ın yüzünü güldüren haber 2017 yılında finans uzmanı James Matthews ile evlenen Kate Middleton'ın kardeşi Pippa Middleton'ın ikinci çocuğuna hamile olduğu duyuruldu.
Şok!.. Buckingham Sarayı’nda akıl almaz hırsızlık! İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in resmi konutu Buckingham Sarayı’nda yemek asistanı olan 37 yaşındaki Adamo Canto, mahkemede 11 Kasım 2019 ile 7 Ağustos 2020 tarihleri arasında sarayda yaptığı üç hırsızlık suçunu kabul etti.
Kraliyet çocuklarına "kanepe" disiplini İngiliz Prens William ile eşi Düşes Kate’in üç çocuklarına bağırmayı yasakladığı ortaya çıktı. Çift yasağa uymayan çocuklarını kanepeye davet edip yaramazlık hakkında sohbet ediyor.
Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip 73 yılı devirdi İngiltere Kraliçesi Elizabeth ile Prens Philip 73. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Çiftin, torunlarının hediyelerine bakarken çekilmiş bir fotoğrafı paylaşıldı.
Prens William da Corona virüse yakalandı! İngiltere Prensi William’ın, Nisan ayında Kovid-19’a yakalandığı ancak kamuoyunda endişe yaratmamak için durumu gizlediği ortaya çıktı.
Prens William ve Düşes Kate çifti yardımcı arıyor! İngiliz Kraliyeti'nin gözde çifti Prens William ve Düşes Kate Middleton yardımcı arayışına girişti. Çiftin 'kriterleri' gündem yarattı.