Prens William


Tüm İngiltere Prens William ile Kate Middleton'ı konuşuyor
Tüm İngiltere Prens William ile Kate Middleton'ı konuşuyor Prens William ve Kate Middleton 29 Nisan 2011'de Westminster Abbey'de evlenmişti. Tören; televizyon ekranlarından 180 farklı ülkeden canlı yayınlanmıştı.
Prens William yasak aşk mı yaşıyor?
Prens William yasak aşk mı yaşıyor? Kraliyet ailesi skandal ihanet iddiasıyla çalkalanıyor. Sosyal medyada gündem olan iddiaya göre; Prens William, eşi Kate Middleton'a ihanet ediyor.
Kraliçe emretti: Tahtın ikinci varisi taşınıyor
Kraliçe emretti: Tahtın ikinci varisi taşınıyor Geçen hafta tahta oturmasının 70'inci yılını kutlayan Kraliçe Elizabeth, İngiliz kraliyet ailesinin geleceğini şekillendirme kararı aldı. İngiliz medyasında yer alan haberlerde William ve Kate'in Windsor Kalesi'ne taşınacağı ortaya çıktı.
Kate Middleton'dan özel asistanına yıllık 27 bin sterlin maaş
Kate Middleton'dan özel asistanına yıllık 27 bin sterlin maaş Kate Middleton, kendisine yardım edecek ve kişisel işlerini yürütecek özel bir asistan arıyor.
Prens Harry ve Prens William arasında kıskançlık krizi mi yaşandı?
Prens Harry ve Prens William arasında kıskançlık krizi mi yaşandı? İngiliz Kraliyet Ailesi hakkında biyografik kitaplar hazırlayan Tina Brown, Prens Harry ve abisi Prens William'ın arasının "Meghan Markle'dan da önce kötü" olduğu iddia etti.
Prens William ve Kate Middleton sağanak yağmura yakalandı
Prens William ve Kate Middleton sağanak yağmura yakalandı İngiltere kraliyet ailesi üyeleri attıkları her adımla haber olmayı sürdürüyor...
Kate Middleton'dan 40. yaş pozları
Kate Middleton'dan 40. yaş pozları Cambridge Düşesi Kate adeta bir moda çekimini andıran fotoğraflarla 40'ıncı yaşını kutladı. Kate'in fotoğraflarındaki Prenses Diana detayı ise gözlerden kaçmadı.