Ali Sabancı


Sabancı ailesini sarsan bot kazası nasıl oldu?
Sabancı ailesini sarsan bot kazası nasıl oldu? Yunanistan’ın Leros Adası’na eşi ve çocukları ile birlikte yat tatiline giden iş insanı Ali Sabancı'nın bot ile kayalıklara çarptığı kazanın detayları belli olmaya başladı.
Esas Holding'ten Sabancı çiftinin denizde yaptığı kaza ile ilgili açıklama
Esas Holding'ten Sabancı çiftinin denizde yaptığı kaza ile ilgili açıklama Yunanistan'da tatilde olan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, denizde zodyak botla kaza yaptı. Yaralanan çift ilk müdahalenin ardından Bodrum'a getirildi.
Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı kaza geçirdi
Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı kaza geçirdi Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, dün Yunanistan'ın Leros adası açıklarında kaza geçirdi. Botla kayalıklara çarpan karı-koca yaralandı.
Emrecan Sabancı Bebek'teki lüks mekanda kavga çıkardı
Emrecan Sabancı Bebek'teki lüks mekanda kavga çıkardı Ünlü iş insanları Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın 22 yaşındaki büyük oğlu Emrecan yine başını belaya soktu.
Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şair oldu
Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şair oldu Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şairlikte emin adımlarla ilerliyor.
Ünlü havayolu şirketi Pegasus için satış kararı!
Ünlü havayolu şirketi Pegasus için satış kararı! Esas Holding ve bazı hissedarlar Pegasus'taki paylarının yüzde 7'sinin satış işleminin tamamlandığını duyurdu.
Ali Sabancı'nın Pegasus Hava Yolları'ndan 'PCR testi' skandalı!
Ali Sabancı'nın Pegasus Hava Yolları'ndan 'PCR testi' skandalı! Ali Sabancı'nın uçak şirketi Pegasus, turistlerin PCR testinden muaf olduğunu ilan etti. Tepkiler üzerine adres gösterdi: "İçişleri Bakanlığı genelgesine bakın. Test sadece vatandaşlar içindir. Yabancılar bundan muaf tutulmuştur..."