alışveriş


SELİN AÇIK HAKKINDA EKONOMİK KRİZLE DALGA GEÇER GİBİ İDDİA Ankaralı sosyetik güzel Selin Açık'ı İstanbul sosyetesinin diline düşüren şok dedikodu...
Mariah Carey'in genç aşkıyla yüklü alışverişi Dünyaca ünlü yıldız Mariah Carey büyük aşk yaşadığı Bryan Tanaka ile yeni yıl alışverişinde görüntülendi.
Özge Ulusoy'dan yeni yıl alışverişi Model ve sunucu Özge Ulusoy, Magic Shop Yılbaşı Alışveriş Günleri'nde objektiflere yansıdı.
Sent Antuan’da Noel Festivali İstanbul Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi üzerinde bulunan en büyük Katolik kilisesi olan Sent Antuan'da düzenlenen geleneksel "Pera Yılbaşı Alışveriş Festivali" başladı.
Market satışlarında gizli stok İstanbul'da bazı zincir marketler, fiyatı hızla yükselen ürünleri müşterilere sınırlı sayıda satmaya başladı. Gizli stokçuluk yaptığı belirtilen marketler, temel gıda ürünleri başta olmak üzere yağ, süt, un, şeker ve sigarada satışları sınırlandırdı.
Etiketler anlık değişiyor, market çalışanları yetişemiyor Her sabah işe, etiketleri değiştirmekle başlayan market çalışanları, bazı ürünlerin fiyatları gün içinde de değişmeye başlayınca çareyi etiketleri boş bırakmakta buldular.
Berkay kızlarıyla alışverişte görüntülendi Popçu Berkay Şahin, eşi Özlem Ada Şahin, kızları Arya ve Zeynep ile önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da görüntülendi.