alışveriş


Beren Saat'in yüklü alışverişi
Beren Saat'in yüklü alışverişi Oyuncu Beren Saat, önceki gün Zincirlikuyu'daki bir alışveriş merkezindeydi.
Ticaret Bakanlığı'ndan "efsane indirim" uyarısı
Ticaret Bakanlığı'ndan "efsane indirim" uyarısı Ticaret Bakanlığı, Kasım ayıyla birlikte yoğunlaşan indirim kampanyalarına yönelik tüketicilerin dikkatli olması gereken hususlar ile satıcı ve sağlayıcıların uyması gereken kurallara ilişkin uyarıda bulundu.
Melodi Elbirliler'den servetlik bebek alışverişi
Melodi Elbirliler'den servetlik bebek alışverişi Instagram'daki paylaşımları ve 643 bin takipçisi sayesinde markaların iş birliği yapmak için peşinden koştuğu Melodi Elbirliler Türkmen, şimdilerde bambaşka bir heyecan yaşıyor.
Kenan İmirzalıoğlu kızları için küçük bir servet harcadı
Kenan İmirzalıoğlu kızları için küçük bir servet harcadı Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, tek başına objektiflere yansıdı.
Selen Soyder ve Burcu Özberk'in havalı dostluğu
Selen Soyder ve Burcu Özberk'in havalı dostluğu Ünlü oyuncular Selen Soyder ve Burcu Özberk önceki gün oldukça havalı bir alışveriş turu attı.
Çağla Şıkel: "Köpek gibi çalışıyorum"
Çağla Şıkel: "Köpek gibi çalışıyorum" 2020 yılında aylık kazancının 200 bin TL olduğunu söyleyen Çağla Şıkel, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Dijital Türk Lirası test aşamasında!
Dijital Türk Lirası test aşamasında! Dijital Türk Lirası (DTL)- yerli kripto para birimi için entegrasyon süreci tüm hızıyla devam ediyor. İlk alışveriş ne zaman yapılacak?