alışveriş


Zeynep Yılmaz ve kızı Leyla'nın alışveriş günü Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, önceki gün lüks AVM'de yüklü bir alışveriş yaptı.
Aslıhan Doğan Turan'ın yüklü alışverişi Galatasaraylı Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün annesi Güler Doğan ile İstinyePark’taydı.
Naz Elmas'a Arap turistlerden yoğun ilgi Oyuncu Naz Elmas, önceki gün Zorlu'da görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Elmas, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Ece Erken elektrikli bisikletin üzerinde kayık tabak aradı Sunucu Ece Erken, önceki gün Yalıkavak Marina'da alışverişteydi.
Demet Akalın yeni otomobiliyle alışverişe çıktı Türkiye’nin yaklaşık 11 gündür savaştığı alevler sonunda büyük ölçüde söndürüldü. Herkes canla başla orman yangınlarının sönmesi için çaba sarf ediyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da yangın boyunca gerekli ihtiyaçlar için seferber oldu.
Güzel oyuncu önce satın alıyor sonra iade ediyor! Hem ünlü hem de sosyetik arkadaşları ile birlikte lüks mağazaları gezen bu güzel oyuncu, yüklü alışverişler yapıyor. Fakat...
Burcu Esmersoy: "İstanbul bana kaldı" Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmeyen ender isimlerden sunucu Burcu Esmersoy, kalabalıktan uzan şehrin tadını çıkaranlardan...