alışveriş

Naz Elmas'a Arap turistlerden yoğun ilgi Oyuncu Naz Elmas, önceki gün Zorlu'da görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Elmas, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Ece Erken elektrikli bisikletin üzerinde kayık tabak aradı Sunucu Ece Erken, önceki gün Yalıkavak Marina'da alışverişteydi.
Demet Akalın yeni otomobiliyle alışverişe çıktı Türkiye’nin yaklaşık 11 gündür savaştığı alevler sonunda büyük ölçüde söndürüldü. Herkes canla başla orman yangınlarının sönmesi için çaba sarf ediyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da yangın boyunca gerekli ihtiyaçlar için seferber oldu.
Güzel oyuncu önce satın alıyor sonra iade ediyor! Hem ünlü hem de sosyetik arkadaşları ile birlikte lüks mağazaları gezen bu güzel oyuncu, yüklü alışverişler yapıyor. Fakat...
Burcu Esmersoy: "İstanbul bana kaldı" Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmeyen ender isimlerden sunucu Burcu Esmersoy, kalabalıktan uzan şehrin tadını çıkaranlardan...
Yasemin Özilhan: "Çantanın fiyatını kasada öğrenince utandım!" İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evlilik sürdüren eski dizi yıldızı Yasemin Özilhan, şu sıralar ailesi ile birlikte tatil yapıyor. 36 yaşındaki sosyetik güzel, konuk olduğu programda, hakkında merak edilenleri anlattı.
Aslışah Alkoçlar'ın karnı burnunda alışveriş turları sürüyor Şubat ayında iş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan ve ilk bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan Aslışah Alkoçlar, önceki gün gazetecilerin objektiflerine takıldı.