alışveriş

Demet Şener'in yeni aşk coşkusu Eski manken Demet Şener, iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin geçtiğimiz hafta Bodrum'da birlikte tatil yaptığı ortaya çıktı.
Alişan yeğenlerinin bir dediğini iki etmiyor Kardeşi Selçuk Tektaş’ı COVID-19 nedeniyle 21 Temmuz’da kaybeden Alişan önceki gün Etiler Akmerkez’deydi.
Demet Akalın 'motivasyon' alışverişine çıktı Yeni bir televizyon programına başlayan şarkıcı Demet Akalın, Vadistanbul’da görüntülendi.
Tamer Karadağlı kızı Zeyno ile objektiflere yansıdı Tamer Karadağlı önceki gün İstinyePark’taydı. 2007’de boşandığı Arzu Balkan’dan olan 15 yaşındaki kızı Zeyno ile mağazaları dolaştı.
Zeynep Yılmaz ve kızı Leyla'nın alışveriş günü Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, önceki gün lüks AVM'de yüklü bir alışveriş yaptı.
Aslıhan Doğan Turan'ın yüklü alışverişi Galatasaraylı Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün annesi Güler Doğan ile İstinyePark’taydı.
Naz Elmas'a Arap turistlerden yoğun ilgi Oyuncu Naz Elmas, önceki gün Zorlu'da görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Elmas, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.