Amber Heard


Amber Heard yenilgiyi kabullenemedi
Amber Heard yenilgiyi kabullenemedi Johnny Depp ile olan davası uzun süre boyunca dünya basınında büyük yankı uyandıran ve sonunda davayı kaybeden Amber Heard tazminat kararını bir türlü kabullenemedi.
Johnny Depp’ten Amber Heard’e şarkılı gönderme
Johnny Depp’ten Amber Heard’e şarkılı gönderme Geçtiğimiz aylarda haftalarca süren iftira davasıyla gündeme gelen Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki sular henüz durulmuş değil.
Johnny Depp’in yeni projesi belli oldu!
Johnny Depp’in yeni projesi belli oldu! Johnny Depp, eski eşi Amber Heard ile girdiği hukuî mücadeleden sonra ilk defa bir filmde başrolde yer alacak.
Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde son gelişme
Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde son gelişme Eski eşi Johnny Depp'in açtığı 'iftira' davasını kaybeden ve 15 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Amber Heard, kararın çekilmesi için mahkemeye başvuruda bulundu.
Amber Heard günden güne gözden düşüyor
Amber Heard günden güne gözden düşüyor Johnny Depp ile davasının ardından Amber Heard, verdiği röportajla dikkat çekti. Heard'ün dava ve Depp ile ilişkilerini anlattığı röportajın yeterince ilgi çekmemesi kamuoyunun desteğini de kaybettiğini akıllara getirdi.
İki ünlü oyuncunun öpüşme görüntüleri basına sızdı
İki ünlü oyuncunun öpüşme görüntüleri basına sızdı Johnny Depp ile olaylı şekilde boşanan Amber Heard evli olduğu dönemde güzel oyuncu Cara Delevingne ile ilişki yaşadığı iddia edilmişti.
Amber Heard: "Onu hâlâ seviyorum"
Amber Heard: "Onu hâlâ seviyorum" Olaylı dava Amber Heard'ün aleyhine sona ermiş olmasına rağmen, Heard çeşitli açıklamalar yapmaya devam ediyor. Son olarak ünlü oyuncu, neredeyse kanlı bıçaklı olduğu eski eşi Johnny Depp'i hâlâ sevdiğini söyledi.