Ankara

Şehitlerimiz için Ankara'da devlet töreni Bitlis'in Tatvan ilçesinde, kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit olan 11 asker için sabah saatlerinde görev yaptıkları Elazığ'da bir tören düzenlendi.
Atatürk Orman Çiftliği'nde çok gizli ihale! Atatürk Orman Çiftliği arazisine inşaa edilen Beştepe Külliyesi’nin karşısındaki arazi için özel ihale düzenlendiği ortaya çıktı. Otopark yapılması öngörülen alanı kimin kiraladığı açıklanmadı.
Virüs kapan Samsun İl Sağlık Müdürü, ambulans uçakla Ankara’ya gitti Samsun İl Sağlık Müdürü Oruç, koronaya yakalandıktan sonra ilk tedavisinin ardından ambulans uçakla Ankara’ya sevkini yaptırdı. AKP bile tepki gösterdi...
Ünlü isimleri buluşturan dizinin önce ismi sonra yönetmeni değişti Tims&B'nin TRT'de ekrana gelecek Teşkilat dizisinin isim hakkı başka bir yapımcıda olduğu için projeye son olarak Ankara adı verilmişti.
Küçük çocuğa Kur’an kursunda feci darp! Ankara Yenimahalle’de S.Ç. bir camiide dernek başkanı olarak görev yaptığı sırada Kur’an kursuna giden ve o dönem 13 yaşında olan G.A.Ö.’nün kulağına yumruk atarak darp etti.
AKP’li başkan, Mansur Yavaş’a soru sormak için 59 bin TL harcadı! Ankara Belediyesi’nin AKP’li Grup Başkanvekili Murat Köse, gazetelere ilan verdi. ABB Başkanı Yavaş’ın 10 milyar liralık bütçeyi nerelere harcadığını sordu. Köse, ilanlara belediye kasasından 59 bin TL ödedi...
Ankara-İzmir YHT projesi hayata geçiyor İzmirliler uzun bir süredir sürüncemede kalan Ankara-İzmir hızlı tren projesi için hükümetten ilk adımı bekliyor. Projede ilk kazmalar vurulduğunda 11 bin kişiye iş kapısı aralanacak, tamamlandığında ise vatandaşın da esnafın da turizmcinin de yüzü gülecek.