Ankara

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme Bülent Ersoy, dün bir konser için gittiği Ankara'da, Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir'e tekerlekli saldalye ile gelen Ersoy'a, bir denizci askerin yağmurdan korunması için şemsiye tuttuğu görüldü. Bu sırada çekilen fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.
Engin Akyürek nikahlanıyor mu?
Engin Akyürek nikahlanıyor mu? 'Kaçış' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Akyürek'in özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
Gülben Ergen 2022'ye Ankara'da 'Merhaba' dedi
Gülben Ergen 2022'ye Ankara'da 'Merhaba' dedi Gülben Ergen 2022’yi sahne aldığı Ankara'da karşıladı.
SELİN AÇIK HAKKINDA EKONOMİK KRİZLE DALGA GEÇER GİBİ İDDİA
SELİN AÇIK HAKKINDA EKONOMİK KRİZLE DALGA GEÇER GİBİ İDDİA Ankaralı sosyetik güzel Selin Açık'ı İstanbul sosyetesinin diline düşüren şok dedikodu...
Ankara'da sahne alan Hülya Avşar jartiyeriyle ilgi topladı
Ankara'da sahne alan Hülya Avşar jartiyeriyle ilgi topladı Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam Ankara'daki bir mekanda sahne aldı. Avşar, seslendirdiği şarkıların yanı sıra jartiyerli kıyafetiyle de adından söz ettirdi.
Gülben Ergen 2022'ye Ankara'da 'Merhaba' diyecek
Gülben Ergen 2022'ye Ankara'da 'Merhaba' diyecek Sanatçı Gülben Ergen önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı.
Kadının ailesine 'garaj tarafı' diyen erkek kusurlu bulundu
Kadının ailesine 'garaj tarafı' diyen erkek kusurlu bulundu Yargıtay’dan emsal karar... Kadının ailesine “garaj tarafı” diyen erkek ağır kusurlu bulunarak tazminat ödemeye mahkûm edildi.