Ankara

Ahmet Say son yolculuğuna uğurlanıyor
Ahmet Say son yolculuğuna uğurlanıyor Hayatını kaybeden müzikolog, yayıncı, öykü ve roman yazarı Ahmet Say, Ankara'da düzenlenen törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.
Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı 6 yıldır dolar öğütüyor
Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı 6 yıldır dolar öğütüyor Kamu Özel İşbirliği modeli ile yapılan ve 29 Ekim 2016’da açılan Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’nda yolcu sayısı hedefleri tutmadığı için geçen süre zarfında kamunun zararı büyüdü.
1,7 milyon yapı dönüştürüldü
1,7 milyon yapı dönüştürüldü Türkiye'nin neredeyse 81 ilinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarında 10 yıl geride kaldı. Bu süreç içerisinde 1,7 milyon yapı dönüştürüldü ve 21 milyar lira harcandı, yıl sonuna kadar ise yaklaşık 300 bin konutun daha yenilenmesi hedefleniyor.
Melih Gökçek’in iki yıllık içecek masrafı 2.3 milyon TL
Melih Gökçek’in iki yıllık içecek masrafı 2.3 milyon TL Görevden istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından 2016 yılında 1 milyon 243, 2017 yılında ise 1 milyon 54 bin TL güncel değerli içecek harcaması yapıldığı belirlendi. Ajanda için de 32 milyon ödendi.
Ankara'da korkutan deprem
Ankara'da korkutan deprem Ankara'nın Çubuk ilçesinde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Hayırlı evlat Ezgi Şenler bir servet harcadı
Hayırlı evlat Ezgi Şenler bir servet harcadı Oyuncu Ezgi Şenler rol aldığı ‘Teşkilat’ dizisinin çekimleri için uzun süredir Ankara’da yaşıyor.
Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri
Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri Murat Boz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Ankara'da kutlayacak.