Ankara

Polislerin aracını kaçıran suç makinesi vurularak durduruldu Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde elinde ekmek bıçağı ile yarı çıplak vaziyette çevreyi rahatsız eden 35 yaşındaki Murat Arslantaş, olay yerine gelen polislere saldırdı.
PTT AŞ'den Zeki Müren sürprizi PTT AŞ, "Zeki Müren" konulu 3 adet anma pulu ile ilk gün zarfı, posta kartı, pul karnesi, altın varak ve lak uygulamalı seri numaralı blok pullardan oluşan portföyü tedavüle sundu.
Ankara Barosu’ndan TFF yöneticileri hakkında suç duyurusu Ankara Barosu, TFF yöneticileri hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Türkiye'yi sarsan cinayetin tanıkları konuştu Dolandırıcılıktan suç kayıtları bulunan 47 yaşındaki Mehmet Erdoğan, geçen yıl kendini mühendis olarak tanıtıp kadın doktorun gönlünü kazanmayı başardı. Almanya Düsseldorf doğumlu Zeynep Erdoğan, geçen yılki tanışmadan sonra yakın çevresine "Aşık oldum" dedi ve 8 ay önce evlendi.
Hastanelerde 55 yaş üzeri kuyruğu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya üzerinden 55 yaş üzerine aşının başlamasını duyurmasının ardından gece saatlerine kadar hastanelerde kalabalık oluştu. Çok sayıda vatandaş İstanbul ve Ankara'daki hastanelere akın etti.
Ezgi Eyüboğlu sevgilisiyle özlem giderdi 'Teşkilat' dizisinde rol alan Ezgi Eyüboğlu'nu Ankara'daki setini erkek arkadaşı Oğulcan Engin ziyaret etti.
"Başkent Diyarbakır" diyen Ersin Korkut özür diledi Diyarbakır için 'başkent' ifadesini kullanarak sosyal medyada tepki çeken Ersin Korkut, konuyla ilgili açıklama yaptı.