Ankara

Mansur Yavaş'ın kardeşi vefat etti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kardeşi Sabri Yavaş hayatını kaybetti.
'Komşu kızı' tuzağıyla 450 milyon TL'lik vurgun! Aralarında futbolcular, teknik direktörler ve hakemlerin de bulunduğu Ankara merkezli yatırım şirketi üzerinden 'komşu kızı' tuzağıyla yaklaşık 450 milyonluk vurgun yapıldı.
“Kocam FETÖ’cü boşayın” davasında Yargıtay’dan karar Ankara’da yaşayan bir kadın, FETÖ’den tutuklanan eşinden boşanmak için dava açtı. Yerel mahkeme ve İstinaf Mahkemesi’nin reddettiği davada, kadını haklı bulan Yargıtay, yargılamanın yeniden yapılmasına karar verdi.
90'lı yılların ünlü şarkıcıları müzikseverleri coşturdu Ümit Sayın, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Jale ve Erdal Çelik’ten oluşan “Şimdi 90’lar”, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Altındağ Belediyesi’nin Millet Bahçesi AKM Tören Alanı’nda düzenlediği konserde sahne adılar.
Kameremanın ölümünde flaş gelişme Yargıtay, eski gazeteci Koçyılmaz’ı, kalp ve tansiyon hastası olduğunu söylemesine rağmen kelepçeleyerek ölümüne yol açan polis memuru hakkındaki beraatin bozulmasını talep etti.
Ankara’da korkutan patlama! Ankara Eskişehir Yolu merkez istikameti MTA civarında çok şiddetli bir patlama meydana geldi oldu. Doğal gaz hattında olduğu tahmin edilen patlamanın ardından yol trafiğe kapatıldı.
Simge Sağın sahnede duygusal anlar yaşadı Sevilen şarkıcı Simge Sağın, Türkiye turnesinin ilk ayağı olan Ankara'da sevenleriyle buluştu.