Ankara

Selim Yalçınkaya cinayetinde son dakika gelişmesi
Selim Yalçınkaya cinayetinde son dakika gelişmesi 23 yaşındaki eşi Selim Yalçınkaya'nın ölümü sonrasında sosyal medya hesabından 'ölüler de güler' etiketi ile bir video paylaştığı ortaya çıkan Derya Yalçınkaya hakkında Müge Anlı'da elde edilen bilgiler sonrası soruşturma derinleştirildi.
Selin'in konser maratonu başlıyor
Selin'in konser maratonu başlıyor Kendine has vokal tarzı ve güçlü sesi ile son dönemin ilgi toplayan isimlerinden Selin, konser maratonuna hazır.
Şarkıcı Onur Şener’in katilleri ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacak
Şarkıcı Onur Şener’in katilleri ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacak Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında 3 kişi, istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener'e saldırdı.
Ankara'da sahne alan Hadise'den manidar sözler
Ankara'da sahne alan Hadise'den manidar sözler Eylül ayında beş aylık eşi Mehmet Dinçerler'den boşanan Hadise, eski günlerine döndü.
Onur Şener cinayetinde iddianame düzenlendi
Onur Şener cinayetinde iddianame düzenlendi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, müzisyen Onur Şener cinayeti ile ilgili 5 şüpheli hakkında iddianame düzenledi
Serdar Ortaç'tan alkollü, sigaralı konser
Serdar Ortaç'tan alkollü, sigaralı konser Ankara'da sahne alan Serdar Ortaç ne kadehi ne de sigarayı elinden bırakmadı.
Devlet erkanı Anıtkabir'de
Devlet erkanı Anıtkabir'de Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 84'üncü yıldönümünde Anıtkabir'de resmi tören düzenlendi.