Ankara


Depremde hayatını kaybeden 10 öğrenci için Gazi Üniversitesi'nde fidan dikildi
Depremde hayatını kaybeden 10 öğrenci için Gazi Üniversitesi'nde fidan dikildi Gazi Üniversitesi kampüsünde, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşamını yitiren 10 öğrencinin anısına 10 fidan dikildi.
Ankara'da DEAŞ operasyonu: 18 gözaltı!
Ankara'da DEAŞ operasyonu: 18 gözaltı! Ankara'da, DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonda yabancı uyruklu 18 şüpheli gözaltına alındı.
Depremde hayatını kaybeden mühendis Berk'in kız kardeşinden yürek yakan sözler
Depremde hayatını kaybeden mühendis Berk'in kız kardeşinden yürek yakan sözler Ankara’dan iş için Kahramanmaraş'a giden makine mühendisi İsmail Berk Odabaşı (28), depremde yıkılan otelin enkazı altında kalıp, yaşamını yitirdi.
Otellere yerleştirilen yurttaşların otel tahliyesi başladı!
Otellere yerleştirilen yurttaşların otel tahliyesi başladı! Depremin ardından otellere yerleştirilen depremzedeler, turizm sezonu başlayacağı için bu hafta itibarıyla otellerden çıkarılacak. Otellerden çıkarılacak depremzedeler, "Yetkililer bir aydır neden bir planlama yapmadı? Biz şimdi ne yapacağız?" diye sordu.
Ayrışma şimdi de belediye meclislerine sıçradı!
Ayrışma şimdi de belediye meclislerine sıçradı! Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisinde grup kurabilmeleri için yerel seçimlerden sonra İYİ Parti’ye geçen CHP’li üyeler, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a haber verilmeksizin istifa ettirildi.
Onur Şener davasında son dakika gelişmesi
Onur Şener davasında son dakika gelişmesi Ankara'da müzisyen Onur Şener'i hayattan koparan 'istek parça cinayeti'nde sevgiliyi de yaralayan sanığa ikinci dava...
Kirayı fahiş artıranlara 3 yıla kadar hapis yolu göründü
Kirayı fahiş artıranlara 3 yıla kadar hapis yolu göründü Deprem bölgesinden en çok göç alan illerden Ankara'daki fahiş kira artışları, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturmasında mercek altına alındı.