Ankara


Hayırlı evlat Ezgi Şenler bir servet harcadı
Hayırlı evlat Ezgi Şenler bir servet harcadı Oyuncu Ezgi Şenler rol aldığı ‘Teşkilat’ dizisinin çekimleri için uzun süredir Ankara’da yaşıyor.
Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri
Murat Boz'dan Ankara'da 23 Nisan konseri Murat Boz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Ankara'da kutlayacak.
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a haciz kıskacı
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a haciz kıskacı AKP’den kalan borçlar için CHP’ye icra gelebilir. 2019 yerel seçimleri öncesinde AKP’li İstanbul ve Ankara belediyelerinden kalan metro borçlarının 25 gün içinde ödenmemesi halinde CHP’li belediyeler icraya verilebilir.
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu
Bergen ekibi Ankara'da sinemaseverlerle buluştu Hasılat rekoru kıran 'Bergen' filmi seyircileri ile buluşmaya devam ediyor...
Adem Dolapçı 12 kişiyi 33 milyon lira dolandırmış!
Adem Dolapçı 12 kişiyi 33 milyon lira dolandırmış! Ankara'da yaşayan eski nişanlısı 47 yaşındaki öğretmen Ayten Kahraman’ı 5.5 milyon lira dolandırdığı iddia edilen Adem Dolapçı’nın her gün yeni bir mağduru ortaya çıkıyor.
Gülben Ergen hız kesmiyor
Gülben Ergen hız kesmiyor Arka arkaya konserler veren Gülben Ergen, Ankara konserinin ardından önceki akşam sevenleriyle İstanbul'da sevenleriyle buluştu.
Ankara'da Gülben Ergen fırtınası esti
Ankara'da Gülben Ergen fırtınası esti Kariyeri başarı öyküleriyle dolu olan; sayısız hit şarkıyı seslendiren sevilen şarkıcı Gülben Ergen, önceki gece Ankara'da hayranlarıyla buluştu.