aşı


Hıncal Uluç - Haşmet Babaoğlu gerilimi! Sabah Gazetesi yazarları Hıncal Uluç ile aşı karşıtı Sabah yazarları arasındaki gerilim her geçen gün artıyor. Aşı karşıtlığı tartışmasında birbirlerine düşen iki ünlü gazeteci yine kavgaya tutuştu.
Yıldız Tilbe'den 'Aşı oldu' haberine sert yanıt Şarkıcı Yıldız Tilbe, hakkında çıkan aşı olduğu haberlerini yalanladı.
Uğur Şahin'den 'Çocuklara aşı' müjdesi Pfizer ile birlikte mRNA tabanlı Corona virüs aşısı geliştiren BioNTech'in kurucusu Uğur Şahin, yeni planları ve aşı ile birlikte Covid-19'un geleceği ile ilgili konuştu.
Aşıya burun kıvıran Yıldız Tilbe'den U dönüşü! Yıldız Tilbe, aşı olmayı reddetmişti. Sosyal medyadan “Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum” diye açıklama yapmıştı.
Aşıları vurulmuş gibi gösteren 3 hemşire tutuklandı İstanbul'da özel bir hastanede sahte aşı kartı düzenlediği tespit edilen 3 hemşire tutuklandı. WhatsApp kayıtlarında suç unsuru olan yazışmalar yaptığı tespit edilen hemşirelerin aşıları vurulmuş gibi gösterdiği ifade edildi.
Bakan Koca açıkladı: "Mu varyantı Türkiye'de" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Mu mutantına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, "İki vaka tespit edildi. Daha çok Delta ve Delta Plus var" açıklamasında bulundu.
Mu varyantı ABD’de hızla yayılmaya başladı! Dünya çapında 221 milyondan fazla insana bulaşan corona virüsü ile ilgili çarpıcı sonuçlar geldi... ABD'de vaka sayıları geçen yıla göre dört kat artarken Mu varyantının ise ABD'deki neredeyse bütün eyaletlerde görüldüğü tespit edildiği açıklandı.