Aşk-ı Memnu


Beren Saat: "Sen Bihter Ziyagil'sin aptallık etme"
Beren Saat: "Sen Bihter Ziyagil'sin aptallık etme" Beren Saat, Nebahat Çehre’nin doğum gününü birlikte rol aldıkları "Aşk-ı Memnu" dizisinin efsane repliğiyle kutladı.
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sından flaş haber
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sından flaş haber "Aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı 'Katya' karakteriyle milyonların tanıdığı bir isim olan oyuncu Ufuk Kaplan cephesinden sürpriz haber.
"Aşk-ı Memnu" oyuncuları yıllar sonra buluştu
"Aşk-ı Memnu" oyuncuları yıllar sonra buluştu Bir döneme damga vuran "Aşk-ı Memnu" dizisinde 'Nihal' ve 'Cemile' karakterlerine hayat veren Hazal Kaya ile Pelin Ermiş yıllar sonra bir araya geldi.
Hazal Kaya ve Beren Saat'in yıldızı hiç barışmadı mı?
Hazal Kaya ve Beren Saat'in yıldızı hiç barışmadı mı? Hazal Kaya ve Beren Saat'in yıldızlarının hiç barışmadığı bu yüzden birbirlerinin evlilik törenlerinde bulunmadıkları iddia ediliyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı? Yayınladığı dönemde reyting rekorları kıran; tekrarları bile ilgiyle takip edilen "Aşk-ı Memnu" dizisinde rol alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un geçmişte aşk yaşayıp yaşamadığı konusu bir şehir efsanesine dönüşmüştü.