Aşk-ı Memnu


Batuhan Karacakaya'dan konuşulacak 'Aşk-ı Memnu' açıklaması
Batuhan Karacakaya'dan konuşulacak 'Aşk-ı Memnu' açıklaması "Aşk-ı Memnu" dizisinde 'Bülent' karakterini canlandıran ve yakın zamanda Survivor All-Star'da yarışacak olan Batuhan Karacakaya, efsane dizi "Aşk-ı Memnu" hakkında konuştu. Karacakaya, favori karakterlerini de açıkladı.
Beren Saat sürpriz kararını duyurdu
Beren Saat sürpriz kararını duyurdu Müzisyen Kenan Doğulu ile evliliklerindeki kara bulutları dağıttığı bilinen oyuncu Beren Saat, sürpriz kararını açıkladı.
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ cephesinde heyecanlandıran iddia
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ cephesinde heyecanlandıran iddia Başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre gibi isimlerin rol aldığı 2008-2010 yılları arasında ekrana getirilen "Aşk-ı Memnu" dizisi hafızalarda yer edindi. Tekrarları bile izlenme rekorları kırdı.
Aşk-ı Memnu'nun Beşir'inden konuşulacak haber
Aşk-ı Memnu'nun Beşir'inden konuşulacak haber Show TV yeni sezona “Üç Kuruş”, “İçimizden Biri”, “Yalancı” ve “Aziz” dizilerinden oluşan yeni bir yayın akışıyla girmeye hazırlanıyor.
Şampiyon İsmail Balaban'a ilk tebrik Batuhan Karacakaya'dan
Şampiyon İsmail Balaban'a ilk tebrik Batuhan Karacakaya'dan "Aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı 'Bülent' karakteriyle kalplerde yer edinen Batuhan Karacaya, 'Survivor'da ağabey-kardeş gibi olduğu İsmail Balaban'ın şampiyonluğunu ilk tebrik eden isim oldu.
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf 2010'da final yapan "Aşk- Memnu" dizisinin oyuncuları Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem'in final gününden bir fotoğrafı ortaya çıktı.
Aşk-ı Memnu’nun Beşir’ini tanıyabilene aşk olsun!
Aşk-ı Memnu’nun Beşir’ini tanıyabilene aşk olsun! 2008-2010 yılları arasında yayınlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisinde canlandırdığı 'Beşir' karakteriyle tanınan Baran Akbulut'un son halini görenler gözlerine inanamadı.