Aşk-ı Memnu


Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum Usta oyuncu Nebahat Çehre, Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya gelmesi için ne söyledi?
Aşk-ı Memnu rekor kırmaya doymuyor
Aşk-ı Memnu rekor kırmaya doymuyor Kanal D’nin yayınlandığı döneme damga vuran ve aradan geçen 12 seneye rağmen hâlâ aynı heyecanla izlenen dizisi “Aşk-ı Memnu”nun final bölümü önceki akşam bir kez daha izleyiciyle buluştu.
Hazal Kaya eski imajına geri döndü
Hazal Kaya eski imajına geri döndü "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Hazal Kaya, rollerinin yanı sıra imajı ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.
Hayal Köseoğlu Bihter ile Behlül'e saydırdı!
Hayal Köseoğlu Bihter ile Behlül'e saydırdı! Oyuncu, Hayal Köseoğlu, yıllar sonra bir itirafta bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti!
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti! Şimdilerde yeni projesi için yoğun bir koşturmaca içinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya sayfasından sette olan bir karesini paylaştı.
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yıllar sonra ilk fotoğraf!
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yıllar sonra ilk fotoğraf! 2008'de başlayan ve 2010'da sona eren "Aşk-ı Memnu" dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 12 sene sonra yeni bir internet projesinin çekimleri için Şile'de bir araya geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in büyük buluşması gerçekleşti!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in büyük buluşması gerçekleşti! Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya geldi.