Aşk-ı Memnu


Gülsen Tuncer'in canlandırdığı 'Arsen hala'yı "Bihter" filminde kim oynadı?
Gülsen Tuncer'in canlandırdığı 'Arsen hala'yı "Bihter" filminde kim oynadı? "Bihter" filminde Arsen hala karakterine ünlü tiyatro ve sinema sanatçısının hayat verdiği ortaya çıktı.
Yüz Yıllık Mucize'de "Aşk-ı Memnu" göndermesi!
Yüz Yıllık Mucize'de "Aşk-ı Memnu" göndermesi! "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin son bölümünde, "Aşk-ı Memnu dizisine göndermede bulunuldu. Zerrin Tekindor'un oynadığı 'Süreyya' karakterinin, 'Adnan Ziyagil' karakterini anması sosyal medyada gündem oldu.
'Nihal' rolü Helin Kandemir'i piyano sahibi yaptı!
'Nihal' rolü Helin Kandemir'i piyano sahibi yaptı! Özge Yağız, Helin Kandemir ve Burak Can önceki akşam birlikte objektiflere yansıdı.
Beren Saat'ten çekimleri tamamlanan 'Bihter' filmi için olay sözler
Beren Saat'ten çekimleri tamamlanan 'Bihter' filmi için olay sözler Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünü oynadığı "Bihter" filmini Caner Alper ile Mehmet Binay yönetti.
Merakla beklenen "Bihter" filminin çekimleri tamamlandı
Merakla beklenen "Bihter" filminin çekimleri tamamlandı Henüz çekilmeden sansasyon yaratan Farah Zeynep Abdullah'lı "Bihter" filminin çekimleri sonunda tamamlandı.
Yeni 'Bihter' ve 'Behlül'den ilk kareler geldi!
Yeni 'Bihter' ve 'Behlül'den ilk kareler geldi! Bir döneme damgasını vuran ve tekrar bölümleri izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi "Bihter" adıyla film olarak uyarlandı.
Hayat Devam Ediyor dizisinin yoğun bakımda tedavi gören oyuncusundan acı haber!
Hayat Devam Ediyor dizisinin yoğun bakımda tedavi gören oyuncusundan acı haber! "Aşk-ı Memnu" dizisinde hayat verdiği 'Süleyman efendi' rolü ve Mahsun Kırmızıgül'ün “Hayat Devam Ediyor” dizisindeki rolüyle hafızalarda yer eden Rana Cabbar yaşamını kaybetti.