Aslı Enver


Aslı Enver kızının odasını hazırlıyor
Aslı Enver kızının odasını hazırlıyor Anne olmaya hazırlanan Aslı Enver'i tatlı bir telaş sardı.
Aslı Enver'e hamilelik çok yakıştı! Hayranlarından yorum yağdı
Aslı Enver'e hamilelik çok yakıştı! Hayranlarından yorum yağdı Anne olmaya hazırlanan Aslı Enver, hamilelik süreciyle ilgili konuştu. Ünlü oyuncu, "Her şey yolunda. Süreç gayet güzel gidiyor" açıklamasında bulundu.
Usta oyuncu İpek Bilgin'den son dakika haberi
Usta oyuncu İpek Bilgin'den son dakika haberi Televizyon efsaneleri "Ezel", "İstanbullu Gelin" ve "20 Dakika"daki rolleriyle hafızalarda yer edinen usta tiyatro ve sinema sanatçısı İpek Bilgin'den son dakika haberi geldi.
Aslı Enver galaya karnı burnunda katıldı
Aslı Enver galaya karnı burnunda katıldı Disney Plus Türkiye'nin 1. yaş gününde seyirciyle buluşacak olan "Arayış" dizisinin galası dün akşam gerçekleştirildi.
Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu!
Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu! "Yargı" dizisinde Pınar Deniz ile uyumu göz kamaştıran Kaan Urgancıoğlu'nun yeni projesindeki partneri belli oldu.
Aslı Enver ile Mehmet Günsur'lü dizinin afişi yayınlandı
Aslı Enver ile Mehmet Günsur'lü dizinin afişi yayınlandı Aslı Enver ile Mehmet Günsür'lü Arayış dizisi 14 Haziran'da dijitalde seyirciyle buluşacak.
Aslı Enver ve eşi Roma dönüşü görüntülendi
Aslı Enver ve eşi Roma dönüşü görüntülendi Aslı Enver ve eşi Berkin Gökbudak, önceki akşam Roma dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi.