Aslı Enver


Aslı Enver'e aylar sonra Kerem Tunçeri soruldu "Babil" dizisinin güzel yıldızı Aslı Enver önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
Aslı Enver'in bebeklik fotoğrafına beğeni yağdı Aslı Enver, dün sosyal medyada iki ön dişinin çıktığı bebeklik fotoğrafını yayınladı.
Aslı Enver köpek barınağından çıkmaz oldu Hayvan sevgisiyle bir kez daha gönülleri fetheden Aslı Enver, barınaktan çıkmaz oldu.
Aslı Enver'den manidar paylaşım Oyuncu Aslı Enver ‘Son yazlıklar’ notuyla Instagram’dan fotoğraflarını paylaştı.
Kerem Tunçeri'ye ifşa edilen mesajları ve Aslı Enver soruldu "... O mesajlardan bazıları benim eski mesajlaşmalarım. Aylar öncesine, hatta bir yıl öncesine ait mesajlar bile vardı. Ancak hiç benim olmayan mesajlar da Photoshop’landı."
Aslı Enver'den sıfır makyaj paylaşım Ünlü oyuncu Aslı Enver, bir süredir İstabul'dan uzakta tatilin keyfini çıkarıyor. Sosyal medyada o anları yayınlayan Enver'den makyajsız bir paylaşım da geldi.
Dilber Ay'ın gençliğini kim canlandıracak? Dilber Ay'ın hayatını konu edinecek olan filmde ünlü şarkıcının gençliğini canlandırmaları için Aslı Enver ile Gökçe Bahadır'a teklif götürüldü.