Aslı Enver


Aslı Enver reklam filminden 1 milyon TL kazandı Oyuncu Aslı Enver, ünlü bir krem markasının reklamında oynadı. Aksiyon sahnelerindeki başarısıyla dikkat çeken güzel oyuncu, iddiaya göre reklamdan 1 milyon lira kazandı.
Aslı Enver: "4 ay önce iletişimi kestik" Bir krem markasının reklam yüzü olan Aslı Enver, düzenlenen gecede özel hayatıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.
Aslı Enver yeni reklam filmi ile beğeni topladı Oyuncu Aslı Enver, instagram hesabından yeni reklam filminden bir kareyi paylaştı.
Murat Boz ve Aslı Enver barışı böyle ilan etti Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver, geçen Ekim ayında yollarını ayırmıştı. Bir süredir barıştıkları iddia edilen çiftten flaş bir hamle geldi.
Murat Boz'un çektiği fotoğraf ortalığı karıştırdı! Geçen ay Fenerbahçe-Beşiktaş maçını izlemeye gittikleri konuşulan Murat Boz - Aslı Enver çifti; bu kez de Boz’un Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla kafaları karıştırdı.
'Babil' ekibinin ilk bölüm heyecanı Ay Yapım imzalı "Babil" dizisinin oyuncuları, ilk bölümü hep birlikte izledi.
Aslı Enver’in kahkülle imtihanı Başrolünde yer aldığı 'Babil' dizisi için saçlarını kahkül kestiren oyuncu Aslı Enver, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu imajın günlük hayatta pek de rahat olmadığını gösterdi.