Aslı Enver


Aslı Enver mutluluğunu haykırdı Etiler'de görüntülenen Aslı Enver, sevgilisi Önder Öztarhan’la birlikteliğiyle ilgili, “Süper gidiyor. Keyfim yerinde. Çok mutluyum” şeklinde konuştu.
Önder Öztarhan'dan Aslı Enver sorularına ilginç tepki Sosyetik Önder Öztarhan'ın aşk yaşadığı oyuncu Aslı Enver sorulunca sergilediği tepkiler şaşırttı.
Aslı Enver - Önder Öztarhan aşkında bilinmeyen detay Aslı Enver'in kısa bir süre önce iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı...
Aslı Enver'e kardeşinden flaş çıkış Başrolünü Kaan Urgancıoğlu'yla paylaştığı 'Sen Yaşamaya Bak' filmiyle sevenlerinin karşısına çıkan Aslı Enver'e kardeşi Anıl Enver'den konuşulacak bir çıkış geldi.
Ünlü oyuncular Eda Ece ve Aslı Enver hakkında flaş gelişme! Sinema ve televizyonun başarılı oyuncuları Eda Ece ve Aslı Enver hakkında flaş gelişme...
Önder Öztarhan Aslı Enver'in tiyatro galasına katılmadı Kısa bir süre önce iş insanı Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açan Aslı Enver, rol aldığı 'Sırça'nın galasında yalnız kaldı. Öztarhan'ın, sevgilisinin tiyatro oyununu izlemeye gelmediği öğrenildi.
Önder Öztarhan'dan Aslı Enver sorusuna şaşırtan tepki Oyuncu Aslı Enver'le aşkı merak uyandıran sosyetik Önder Öztarhan, önceki gece Arnavutköy'deydi.