Aslı Enver


Aslı Enver ve Pelin Karahan'ın derin düşmanlığı!
Aslı Enver ve Pelin Karahan'ın derin düşmanlığı! Gençlik dönemlerinde "Kavak Yelleri" isimli dizide birlikte rol alan Pelin Karahan ve Aslı Enver'in birbirlerine karşı düşmanlık boyunda bir nefret duydukları ortaya çıktı.
Bebek bekleyen Aslı Enver eşiyle el ele poz verdi
Bebek bekleyen Aslı Enver eşiyle el ele poz verdi Eşi Berkin Gökbudak ile geçtiğimiz ay gerçekleşen nikah sonrası ilk kez önceki akşam görüntülenen Aslı Enver’in keyfi yerindeydi. Güzel oyuncu, hamileliğiyle ilgili nazar korkusuyla konuşmak istemedi.
Bebek bekleyen Aslı Enver tiyatroya 'Devam' dedi
Bebek bekleyen Aslı Enver tiyatroya 'Devam' dedi Evliliğinin hemen ardından hamileliğini açıklayan Aslı Enver, dizi çekimlerine ara verdi ancak 6 ay daha tiyatroya devam kararı aldı.
Aslı Enver apar topar taşınıyor
Aslı Enver apar topar taşınıyor Geçtiğimiz ay Berkin Gökbudak ile hayatını birleştiren Aslı Enver, nikahtan günler sonra hamile olduğunu öğrenmişti.
Sosyetik Önder Öztarhan güzel oyuncuyla aşk mı yaşıyor?
Sosyetik Önder Öztarhan güzel oyuncuyla aşk mı yaşıyor? Oyuncu Aslı Enver ile kısa süreli bir aşk yaşayan sosyetik Önder Öztarhan'ın bugünlerde bir başka güzel oyuncuyla aşk yaşadığı söyleniyor.
Aslı Enver'e olay soru: "Bebek beklediğiniz için mi evlendiniz?"
Aslı Enver'e olay soru: "Bebek beklediğiniz için mi evlendiniz?" Ani evliliğiyle magazin gündeminde günlerde konuşulan oyuncu Aslı Enver, önceki gün tiyatro oyununun çıkışında muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Aslı Enver son pozlarıyla sosyal medyayı salladı
Aslı Enver son pozlarıyla sosyal medyayı salladı Ünlü oyuncu Aslı Enver sessiz sedasız evlenerek herkesi şaşırtmıştı Bebek beklediği söylenen Aslı Enver, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.