Aslı Enver


Aslı Enver, Kerem'in yokluğuna böyle alışıyor Kerem Tunçeri’yle yeni bir ilişkiye yelken açan ve birbirlerini tanıma aşamasındayken ayrılan Aslı Enver, evde sık sık çizim yapıyor.
"Aslı bundan sonra kime güvenir bilemiyorum?" Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra Kerem Tunçeri'yle adı anılan oyuncu Aslı Enver'in aşkta yüzü gülmedi. Tunçeri'nin mesajları ifşa olunca ayrılık kararı alan Enver'in yaşadıklarını, Akşam yazarı Barış Kocaoğlu kaleme aldı.
Aslı Enver'den Kerem Tunçeri'ye beğeni Aslı Enver ve Kerem Tunçeri'yi, Fatih Terim'in kızı Merve Terim'in tanıştırdığı öğrenilmiş, Tunçeri'nin farklı kadınlara attığı mesajların ortaya çıkmasından sonra ilişki başlamadan bitmişti.
Aslı Enver üzüntüden sabaha kadar uyuyamadı! Uzun süre Murat Boz’la aşk yaşayan Aslı Enver, ilişkisine noktayı koymuş ve ikili birbirlerini sosyal medyadan silmişti. Geçtiğimiz gün Aslı Enver'in basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddia edildi.
Aslı Enver Kerem Tunçeri'ye engeli bastı! Ünlü oyuncu Aslı Enver, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile yeni bir aşka yelken açmıştı...
Herkes Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'in aşkını konuşuyor "2.Sayfa" programının özel haberi gündem yarattı. Magazin dünyası Aslı Enver-Kerem Tunçeri'nin aşkına kilitlenirken genel olarak herkes Aslı Enver'in çapkınlıklarıyla nam salmış Kerem Tunçeri yüzünden üzüleceğini düşünüyor.
Aslı Enver ve Kerem Tunçeri büyük aşk yaşıyor! Magazin dünyasına yön veren program "2.Sayfa" aşk bombasını patlattı... Aslı Enver yakışıklı sporcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başladı.