Aslı Enver


Murat Boz'dan ayrılık sonrası ilk açıklama
Murat Boz'dan ayrılık sonrası ilk açıklama Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılığı hayranlarını oldukça üzerken, Murat Boz ve Aslı Enver'in neden ayrıldıkları ortaya çıktı...
Aslı Enver ve Murat Boz ayrıldı
Aslı Enver ve Murat Boz ayrıldı Oyuncu Aslı Enver ve şarkıcı Murat Boz beraberliklerine nokta koydu.
Aslı Enver 'mekanın sahibi' oldu!
Aslı Enver 'mekanın sahibi' oldu! Güzel oyuncu Aslı Enver, yüzü olduğu DeFacto’nun yeni sezon koleksiyon filmi için kamera karşına geçti.
Aslı Enver cephesinden müjdeli haber!
Aslı Enver cephesinden müjdeli haber! Uzun süredir şarkıcı Murat Boz ile bir dargın bir barışık bir birliktelik yaşayan oyuncu Aslı Enver ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.
Aslı Enver kamera karşısına geçti
Aslı Enver kamera karşısına geçti DeFacto’nun sevilen reklam yüzü Aslı Enver, yeni sezon 'Jean Koleksiyonu' reklam filminde rol aldı. Gülümsemesi ve enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken Enver, hayranlarına sıkı durmanın sırrını verdi.
Aslı Enver'den şok eden Murat Boz tepkisi!
Aslı Enver'den şok eden Murat Boz tepkisi! Oyuncu Aslı Enver bir anda karşısında muhabirleri görünce çok şaşırdı, popçu sevgilisi Murat Boz sorulunca yaptığı hareket kafaları karıştırdı...
Aslı Enver cephesinde sürpriz gelişme!
Aslı Enver cephesinde sürpriz gelişme! Başrolünde rol aldığı "İstanbullu Gelin" dizisi final yapınca bir süre dinlenmeyi tercih eden Aslı Enver, merakı olduğu alanlara yöneldi.