Aslı Enver


Aslı Enver 2019'dan intikamını böyle aldı! 35 yaşındaki oyuncu Aslı Enver, 2019'un son gününü spor salonunda boks yaparak geçirdi.
Aslı Enver: "Kendime söz verdim!" Şarkıcı Murat Boz'la bir dargın bir barışık ilişki sürdüren, son olarak yine yollarını ayıran oyuncu Aslı Enver'den manidar bir paylaşım geldi.
Nur Fettahoğlu, Beren Saat sorulunca ne söyledi? Nur Fettahoğlu kızı Elisa ile birlikte sinemaya gitti. Film çıkışı basın mensuplarıyla karşılaşan oyuncu soruları yanıtladı. Fettahoğlu, Beren Saat'in açıklamaları sorulunca çarpıcı bir yanıt verdi.
Aslı Enver - Murat Boz çifti barıştı! Bir barışıp bir ayrılan Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin yeniden barıştığı iddia edildi. 8 ay önce ayrılan ikili, ilişkilerine 3. kez şans verdi.
Aslı Enver, Meryem Uzerli'yi takipten çıkardı! Sanatçı Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan’la boşanmasına sebep gösterilen Aslı Enver ile Meryem Uzerli cephesinde şok bir gelişme yaşandı. Aslı Enver bir dönem dost olduğu Meryem Uzerli’yi takipten çıkardı. İki güzelin bu küskünlüğü merak uyandırdı.
Ünlü isimleri buluşturan projeyle ilgili flaş gelişme Birce Akalay, Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu ve Aslı Enver'i buluşturan "Babil" dizisinin kanalı belli oldu.
Meğer Feyza Aktan tedavi görmüş! Sanatçı Özcan Deniz’le evliliği beş ayda biten Feyza Aktan’ın kıskançlık yüzünden tedavi gördüğü iddia edildi. Aktan’ın; ‘Eşimin Meryem Uzerli ve Aslı Enver’e olan hayranlığı beni mahvediyor’ dediği konuşuluyor.