Aslı Enver

Aslı Enver, Özcan Deniz iddialarına ateş püskürdü! Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitiş sebebi olarak Aslı Enver gösterilmiş, Deniz'in Enver'e hayranlık duyduğu belirtilmişti. Güzel oyuncudan iddialara sert bir yanıt geldi.
Şok! Özcan Deniz - Aslı Enver bombası!.. Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitme nedeni Deniz'in "İstanbullu Gelin" dizisinde birlikte rol aldığı Aslı Enver mi?
Hadise'yi kızdıran sorular! KKTC’deki konseri öncesinde basının karşısına çıkan Hadise Ajda ve Murat Boz ile ilgili sorulara cevap vermedi.
Murat Boz'dan magazin dünyasını sallayacak karar! Aslı Enver ile ayrılığının ardından yoğun bir iş temposuna girerek kafasını dağıtmaya çalışan Murat Boz program çekimlerinin ardından Hadise ile Avrupa turnesine çıkmaya karar verdi.
Aslı Enver'in ruh hali nasıl? Geçen haftalarda şarkıcı Murat Boz'la bir kez daha ayrılan Aslı Enver, Instagram paylaşımıyla ruh halini ele verir gibiydi...
Hadise ve Aslı Enver gerginlik mi yaşıyor? Şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Aslı Enver'in ayrılığının ardından gözler yine Hadise'ye çevrildi...
Aslı Enver'den olay mesaj! Oyuncu Aslı Enver, şarkıcı sevgilisi Murat Boz ile ayrılıklarının üzerinden kısa zaman geçmesine rağmen çok konuşulacak imalı bir mesaj verdi.