Aslı Enver

Aslı Enver ve Murat Boz'dan aile ziyareti Murat Boz ve Aslı Enver, 2.5 yıllık aşkın ardından Nisan 2018’de ayrılmış, 9 ay önce barışmıştı.
İbrahim Büyükak'ın paylaşımına Aslı Enver'den beğeni Oyuncu İbrahim Büyükak, eşi Nurdan Beşen ile 18 yıl önce çekildiği fotoğrafı 'önce-sonra' notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan bu fotoğrafa çok sayıda 'Mutluluklar' yorumu yapıldı.
Farah Zeynep Abdullah'ın rolünü Aslı Enver kaptı! Farah Zeynep Abdullah’ın senaryo değişikliği nedeniyle ayrıldığı ‘Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’ filmi için Aslı Enver’e teklif götürüldü.
Aslı Enver ve Murat Boz'un romantik tatili Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı sevgilisi Murat Boz, tatil rotasını belirledi. Ünlü çift, romantik bir tatil için Bora Bora'ya gitti.
Aslı Enver sürpriz bir isimle tatil yapacak Bir süre ayrılığın ardından ilişkilerine devam eden Aslı Enver ile Murat Boz, yaz tatili planını yaptı.
Aslı Enver son kararını verdi! Popçu Murat Boz ile bir dargın bir barışık ilişkisiyle magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Aslı Enver'in yeni sezonda nasıl bir rota izleyeceği merak konusuydu.
Aslı Enver'in sade güzelliği Zarif oyuncu Aslı Enver, iş toplantısı için geldiği AVM'de sade güzelliğiyle dikkat çekti.