Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar

Aslı Enver, Berkin Gökbudak ile 12 Kasım 2022'de evlenmiş, kısa bir süre sonra da hamile olduğunu açıklamıştı. Enver, geçtiğimiz temmuz ayında 'Elay' adını verdiği kızını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre ünlü oyuncu Aslı Enver, 12 Kasım'da sürpriz bir kararla iş insan Berkin Gökbudak ile dünyaevine girmişti.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar


Sessiz sedasız evlenen çiftin bir de bebek beklediği ortaya çıkmıştı.Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar - Resim : 2


Enver ve Gökbudak, 4 Temmuz'da kızlarına kavuşmuştu.


Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar - Resim : 3


Dünya tatlısı bir bebekleri için ince eleyip sık dokuyan çift, çocukları için daha şimdiden harekete geçmeye karar verdi.

HER ŞEY ELAY İÇİN...

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak, daha 3 aylık bebekleri Elay için yatırım yapmaya başladı. İddiaya göre çocuklarının ileride daha iyi gelecek yaşamasını isteyen Enver ve Gökbudak, çocukları için birikim yapmaya başladı.


Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar - Resim : 4


Elay adına her ay 50 bin TL parayı köşeye atan çift, kızları için hatrı sayılır bir meblağ biriktirmiş olacak. Öte yandan İngiltere'den gayrimenkul de bakmaya başlayan çift, Londra'da bir ev satın almayı da planlıyor.


Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan flaş karar - Resim : 5

Gökbudak ile mutlu bir aile kuran Enver, sosyal medyadan da bunu gözler önüne seriyor