yatırım


Dolarda rekor üstüne rekor geliyor Dolar/TL'de bu sabah 10,21'lik yeni rekor geldi. Artan enflasyona rağmen Merkez Bankası'nın faiz indirmeye devam edeceği beklentisi, kurda rekorları beraberinde getiriyor.
Gülşen emlak kraliçesi oldu Yaz başından beri 60 konser veren Gülşen, tüm kazancını gayrimenkule yatırıyor. Şimdilerde üçüncü evini alan Gülşen'in ödediği para dudak uçuklattı.
Uzmanlar yorumladı: "Altında yeni rekor gelebilir" Altın fiyatlarındaki artış Türk Lirası’ndaki değer kaybı ve küresel gelişmeler nedeniyle hızlandı. Uzmanlara göre bu yılki yüzde 30’luk artışa yeni rekorlar eklenebilir.
Altın fiyatları uçuşa geçti! Dolar/TL kurunun tarihi zirvesini görmesi ve ABD enflasyonu ile birlikte spot piyasada altının değer kazanması nedeniyle Kapalıçarşı’da altın fiyatları rekor kırdı.
İrem Helvacıoğlu Los Angeles'tan ev bakıyor Oynadığı dizilerle yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine sahip olan İrem Helvacıoğlu'nun, Los Angeles'tan yatırım amaçlı ev baktığı öğrenildi.
Altın fiyatları yükselişte Faizlerin yakın zamanda yükselmeyeceği beklentisinin artması ve ABD istihdam verilerinin beklenenden pozitif gelmesi, altına olan ilgiyi artırdı. Ons altındaki artışa paralel olarak Kapalıçarşı'da gram altın fiyatları da arttı.
Dolar sert yükseldi, borsa aniden düşüşe geçti! Güne 9,59'dan başlayan dolar/TL bugün öğlen saatlerinde aniden 9,77'ye kadar yükseldi. Borsa İstanbul'da da öğlen saatlerinde ani bir düşüş görüldü.