Yatırım


Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Aile'den kazandığını Marmaris'e yatıracak!
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Aile'den kazandığını Marmaris'e yatıracak! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe için kesenin ağzını iyice açtı. Oğlunun doğumundan itibaren yatırım yapmaya başlayan Tatlıtuğ, Marmaris’ten 20 Milyon TL’ye arsa bakıyor.
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia! Ekranların güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün için Paris'in farklı bir önemi var...
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor 2014'te ailesine rest çekip ABD’ye giden Buğra Toplusoy, akıllı emlak yatırımları yaptı.
Arda Turan Sarıyer'den villa aldı
Arda Turan Sarıyer'den villa aldı Eski futbolcu Arda Turan, yeni bir yatırımın daha kapısını araladı.
Rachel Araz 15 milyon Sterlin'i gözden çıkardı!
Rachel Araz 15 milyon Sterlin'i gözden çıkardı! 300 milyon TL’lik malikanede yaşayan Rachel Araz Kiresepi, dedikoduya göre şimdi de 15 milyon Sterlin’e Londra’nın Knightsbridge bölgesinde ev alıyor.
Kaan Yıldırım'dan çok konuşulacak haber!
Kaan Yıldırım'dan çok konuşulacak haber! Şarkıcı Hadise ile evliliğin eşiğinden dönen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım cephesinde neler oluyor?
Murat Dalkılıç'tan akıllı yatırım
Murat Dalkılıç'tan akıllı yatırım Türkiye son yıllarda lüks tüketimin başkenti olup çıktı. Bunu fark eden dünyaca ünlü markalar da İstanbul ve Bodrum'a arka arkaya dev mağazalar açmaya başladı.