Yatırım

Dolar/TL’de yeni zirve
Dolar/TL’de yeni zirve Dolar/TL bu sabah itibarıyla 28,71 seviyesinde işlem görürken, TL, dolar karşısında yıl başından beri yaklaşık yüzde 35 değer kaybetti.
Serenay Sarıkaya yeni yatırımıyla gündemde
Serenay Sarıkaya yeni yatırımıyla gündemde Oynadığı diziler, reklamlar ve müzikal oyunlar sayesinde milyonlar kazanan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Marmaris'te yatırım yapmak için kolları sıvadı.
Kıvanç Tatlıtuğ milyonluk arsanın sahibi oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ milyonluk arsanın sahibi oldu! Kıvanç Tatlıtuğ arsa alışverişlerine devam ediyor. Ünlü oyuncu son olarak Ege'den kendisine bir arsa satın aldı. Kıvanç Tatlıtuğ bu arsa için tam 15 milyon TL ödeme yaptı.
Antalya'da satılık konutlarda 'uygun fiyat' yerine 'vatandaşlığa uygun' reklamı
Antalya'da satılık konutlarda 'uygun fiyat' yerine 'vatandaşlığa uygun' reklamı Antalya'da önceki yıllarda konut sahipleri ile emlak şirketleri 'uygun fiyat', 'deniz manzaralı', 'geniş balkon', 'lüks', 'site içerisinde' gibi özelliklerle ilan verirken, son dönemlerde 'vatandaşlığa uygun' başlığıyla konulan ilanlar dikkati çekiyor.
Dolar bu sabah zirveyi gördü
Dolar bu sabah zirveyi gördü Döviz kurları yeni haftaya nasıl başladı? Dolar/TL kuru bankalararası piyasadaki ilk işlemlerde 28,11 seviyesinden başlayarak zirveyi gördü.
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş Yakında yeni dizisiyle ekrana dönecek olan ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in konserleri de sürüyor.
Zeynep Bastık ticarete atılmaya karar verdi
Zeynep Bastık ticarete atılmaya karar verdi Güzel şarkıcı Urla’daki evinin bahçesinde lavanta yetiştirmek için kolları sıvadı. Bastık'ın bu yeni hobisi konusunda oldukça heyecanlı olduğu öğrenildi.