Yatırım

Mithat Can Özer ve Alina Boz nikah için tarih belirledi
Mithat Can Özer ve Alina Boz nikah için tarih belirledi 4 yıldır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz ile Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer evlilik kararı aldı.
Tuba Ünsal'ın kıskandıran serveti: "Evet, o evi aldım!"
Tuba Ünsal'ın kıskandıran serveti: "Evet, o evi aldım!" Magazin dünyasının gayrimenkul zenginleri arasında yer alan Tuba Ünsal, son yatırımını Bali'ye yaptı.
Kazandığını gayrimenkule yatıran Beyaz'ın büyük serveti
Kazandığını gayrimenkule yatıran Beyaz'ın büyük serveti Komedyen Beyazıt Öztürk, akıllı bir yatırım yaptı. İki sene önce Karaköy'den bir binayı 2 milyon dolara alan şovmen, burayı otele çeviriyor.
Esra Oflaz 97 milyon TL'ye ev aldı!
Esra Oflaz 97 milyon TL'ye ev aldı! Esra Oflazkaya, Londra'da evlenebilmek için tam 4 milyon Sterlin, Türkçesiyle yaklaşık 97 milyon TL harcamış.
Özge Ulusoy'un dolabından bir 'servet' çıktı! Yaklaşık 10 milyon TL!
Özge Ulusoy'un dolabından bir 'servet' çıktı! Yaklaşık 10 milyon TL! Manken Özge Ulusoy, sık sık Nişantaşı'nda yeni taşındığı yeni evinden paylaşımlar yapıyor.
Hadise 500 bin TL'yi peşin ödeyerek kendisini ödüllendirdi!
Hadise 500 bin TL'yi peşin ödeyerek kendisini ödüllendirdi! Boşandıktan hemen sonra kendisine 40 milyon TL'ye yalı dairesi alan Hadise, bu kez yatırım tercihini saatten yana kullandı
Gram altında yeni rekor!
Gram altında yeni rekor! ABD'de enflasyonun beklenen düşük gelerek yüzde 5'e gerilemesinin ardından çarşamba günü gram altında tüm zamanların rekoru kırılarak bin 259 TL seviyesi görüldü.