Yatırım

Ajda Pekkan Kıbrıs'tan 12 milyon TL'ye ev aldı
Ajda Pekkan Kıbrıs'tan 12 milyon TL'ye ev aldı Sık sık Kıbrıs'a giden ve 2017'de Kıbrıs vatandaşlığı aldığını dile getiren Ajda Pekkan, işleri bir adım daha ileriye götürdü. Ünlü şarkıcı Kıbrıs'tan 12 milyon TL'lik ev aldı.
Paris'te otelde kalmak istemeyen sosyetik çift, ev satın aldı!
Paris'te otelde kalmak istemeyen sosyetik çift, ev satın aldı! Selma Çilek, sık sık gittiği Paris’te otelde kalmak istemeyince eşi Sinan Çiftçi ile bir ev satın aldı.
Zeynep Bastık gözünü Alaçatı'daki 18 milyonluk otele dikti
Zeynep Bastık gözünü Alaçatı'daki 18 milyonluk otele dikti Son dönemin tartışmasız en başarılı ve popüler isimlerinden Zeynep Bastık, yatırımlarına hız verdi...
Leonardo DiCaprio’dan lüks markaya yatırım
Leonardo DiCaprio’dan lüks markaya yatırım Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio, Fransız şampanya markası Telmont'a yatırım yapıyor.
Yıldız Tilbe emlak zengini çıktı
Yıldız Tilbe emlak zengini çıktı Kıyafetlerine para harcamaktan kaçınan şarkıcı Yıldız Tilbe'nin gayrimenkul zengini olduğu ortaya çıktı.
Şevval Şahin parasını eve yatıracak
Şevval Şahin parasını eve yatıracak Şevval Şahin parasıyla ne yapacağına karar verdi. Ünlü model parasını eve yatıracak.
Altın fiyatları dalgalı seyir izliyor
Altın fiyatları dalgalı seyir izliyor Altın fiyatları, kurdaki aşağı yönlü hareketin etkisiyle düşmeye devam ederken küresel piyasalardaki belirsizlikler de altın fiyatlarını baskılıyor.