Yatırım

Altın fiyatları rekor kırmayı sürdürüyor
Altın fiyatları rekor kırmayı sürdürüyor Altın fiyatları, zayıf dolardan ve Fed'in yakın zamanda faiz artışlarını durduracağı beklentilerinden destek alarak yükseldi. Ons altın 2 ayın zirvesini görürken gram altın rekor kırdı.
Ata Demirer: "Varlıklı bir adam değilim"
Ata Demirer: "Varlıklı bir adam değilim" Sibel Arna'nın Youtube kanalına konuşan Ata Demirer sanıldığı gibi varlıklı olmadığını anlattı.
Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesi Dolar ve Euro güne nasıl başladı?
Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesi Dolar ve Euro güne nasıl başladı? Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu toplantı takvimine göre Temmuz ayı faiz kararı bugün saat 14.00’te açıklanacak.
Gram altın yine rekor seviyede!
Gram altın yine rekor seviyede! İstanbul serbest piyasada dolar 26,9670 liradan, euro 30,3070 liradan güne başladı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Atina atağı! 1 Milyon Euro ödedi
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Atina atağı! 1 Milyon Euro ödedi Kıvanç Tatlıtuğ tüm kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. 60 milyon liralık iki reklam anlaşması yapan oyuncu, Atina'da 1 Milyon Euro'ya villa satın aldı.
Dolar rekor tazeledi! 1 Euro 30 lirayı aştı!
Dolar rekor tazeledi! 1 Euro 30 lirayı aştı! Akaryakıt ve doğalgaz üzerinden alınan ÖTV oranlarındaki büyük artışın damga vurduğu hafta sonundan sonra yeni hafta, dolar/TL kurundaki rekorla başlamıştı. Dün 26,25 ile rekor kıran dolar kuru bugün 26,35 seviyesine çıkarak rekor tazeledi.
Euro bu sabah tarihi zirvesini gördü
Euro bu sabah tarihi zirvesini gördü Döviz kurunun yükselişi devam ederken, euro bugüne de rekor tazeleyerek başladı. Sabah erken saatlerde 29,65 seviyesine kadar çıkan para birimi, tarihte gördüğü en yüksek seviyeye geldi.