Yatırım

Milyonluk evler tapuda değerinden çok daha az fiyatlara gösteriliyor
Milyonluk evler tapuda değerinden çok daha az fiyatlara gösteriliyor Güncel olarak ev fiyatlarının yüksekliği dikkat çekmeye devam ediyor. Tatil sezonunda açılmasıyla birlikte pek çok ev sahibi evini kiralıyor ya da ederinden çok daha yüksek fiyatlara satıyor. Ancak bu evlerin satış fiyatları ve tapudaki fiyatları birbirleri ile uyuşmuyor.
Flaş! Dolar 27 TL'ye dayandı!
Flaş! Dolar 27 TL'ye dayandı! Dolar/TL, bugün bankalararası piyasanın açılışında 26,9640 seviyesinden işlem görüyor.
Leonardo Di Caprio'nun yeni yatırımı gündem yarattı
Leonardo Di Caprio'nun yeni yatırımı gündem yarattı Hollywood'un servet sahibi aktörlerinden Leonardo Di Caprio son yatırımını sürpriz bir sektöre yaptı.
Mark Zuckerberg servetini yedi ayda tam iki katına çıkardı!
Mark Zuckerberg servetini yedi ayda tam iki katına çıkardı! Mark Zuckerberg, Meta hisselerini yüzde 7'lik artışından sonra artık daha zengin. Meta CEO'su 2023'te net servetini iki katından fazla artırarak 118 milyar dolara ulaştı.
Berkay'ın Alaçatı'daki arazisini satmaya niyeti yok
Berkay'ın Alaçatı'daki arazisini satmaya niyeti yok Şarkıcı Berkay kazancını iyi yatırımlarla değerlendirmeye devam ediyor.
Sosyal medya Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in saray yavrusu villasını konuştu
Sosyal medya Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in saray yavrusu villasını konuştu Yunanistan'da satın aldıkları süper lüks villa ile gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin yaşamlarını sürdürdükleri Kemerburgaz'daki evleri hayallerin ötesinde güzellikte çıktı.
Altın fiyatları rekor kırmayı sürdürüyor
Altın fiyatları rekor kırmayı sürdürüyor Altın fiyatları, zayıf dolardan ve Fed'in yakın zamanda faiz artışlarını durduracağı beklentilerinden destek alarak yükseldi. Ons altın 2 ayın zirvesini görürken gram altın rekor kırdı.