Ata Demirer

Ata Demirer 14 Mart Tıp Bayramı'nda konser verecek
Ata Demirer 14 Mart Tıp Bayramı'nda konser verecek Ata Demirer, 14 Mart Tıp Bayramı'nda "Hayata Bağış Derneği"nin düzenleyeceği ve 'AYDA1DETOKS' grubunun sahne alacağı etkinlikte konser verecek.
Adana Demirspor'dan Ata Demirer'in tweetine yanıt
Adana Demirspor'dan Ata Demirer'in tweetine yanıt Adana Demirspor, ünlü komedyen Ata Demirer'in Süper Lig ekibi hakkında yaptığı paylaşıma kayıtsız kalmadı.
Aslı Turanlı'dan şaşırtan Ata Demirer yorumu
Aslı Turanlı'dan şaşırtan Ata Demirer yorumu Aslı Turanlı, bir dönem kendisinden 20 yaş büyük ünlü komedyen Ata Demirer'le aşk yaşadı. Bu sayede magazin dünyasına adım attı. Ancak eski sevgilisi ile ilgili yaptığı açıklamalarla şaşırttı.
Ata Demirer'den aşk iddialarına yanıt
Ata Demirer'den aşk iddialarına yanıt Adı Yunan model Julieta Kitrinou ile aşk dedikodularına karışan Ata Demirer, konuyla ilgili açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü komedyen, "Yok öyle bir şey!" diyerek, Kitrinou ile dost olduklarını belirtti.
Ata Demirer Survivor yarışmacısıyla aşk mı yaşıyor?
Ata Demirer Survivor yarışmacısıyla aşk mı yaşıyor? Geçtiğimiz günlerde düşerek ayağından sakatlanan ve bir operasyon geçiren Ata Demirer, bu sefer de aşk hayatıyla gündeme geldi.
Ata Demirer'in yeni filmine usta oyuncu
Ata Demirer'in yeni filmine usta oyuncu Ünlü komedyen Ata Demirer, Haziran ayında yeni filmi "Bursa Bülbülü"nün senaryosunu tamamladığını duyurmuştu.
Bursa Bülbülü filminin çekimleri neden ertelendi?
Bursa Bülbülü filminin çekimleri neden ertelendi? Ünlü komedyen Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbülü'nün cast çalışmaları sürüyordu.