Ata Demirer


Ekip arkadaşlarından Esra Bilgiç'i şaşırtan sürpriz
Ekip arkadaşlarından Esra Bilgiç'i şaşırtan sürpriz Urla'da "Bir İhtimal Daha Var" dizisinde başrol oynayan Esra Bilgiç'e ekip arkadaşları doğum günü kutlaması yaptı.
Şener Şen'den Ata Demirer'in setine sürpriz ziyaret
Şener Şen'den Ata Demirer'in setine sürpriz ziyaret Yeşilçam'ın 81 yaşındaki ünlü oyuncusu Şener Şen, Urla'da Ata Demirer ve Esra Bilgiç'le Netflix'e dizi çeken yakın dostu Uğur Yücel'i ziyarete gitti.
Esra Bilgiç - Ata Demirer buluşmasından ilk kare
Esra Bilgiç - Ata Demirer buluşmasından ilk kare BKM Film'in Netflix için çektiği "Bir İhtimal Daha Var" dizisinin setinden Ata Demirer ve Esra Bilgiç'li ilk kare geldi.
Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu
Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu Bir süredir setlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar'ın yeni projesi belli oldu.
Ata Demirer'in yeni projesinin kadrosu belli oluyor
Ata Demirer'in yeni projesinin kadrosu belli oluyor BKM Film imzalı Deniz Akçay'ın kaleme aldığı "Bir İhtimal Daha Var" dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlıyor.
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı Netflix için çekilecek "Bir İhtimal Daha Var" dizisi sürpriz kadrosuyla Eylül sonunda sete çıkacak.
Ata Demirer ve İrem Helvacıoğlu'nun sürpriz buluşması
Ata Demirer ve İrem Helvacıoğlu'nun sürpriz buluşması Ata Demirer ve İrem Helvacıoğlu'nun sürpriz buluşması hayranlarını heyecanlandırdı.