Ata Demirer


"Bursa Bülbülü" şimdi de rengarenk kapaklarıyla gündemde
"Bursa Bülbülü" şimdi de rengarenk kapaklarıyla gündemde Türk sinema ve televizyonunun usta senarist, oyuncu ve müzisyeni Ata Demirer, BKM yapımcılığında Disney+’ta yayınlanan yeni filmi “Bursa Bülbülü”nün soundtrack albümü ile müzikseverleri 80’li yıllara götürüyor.
Ata Demirer hayalindeki cumhurbaşkanını anlattı
Ata Demirer hayalindeki cumhurbaşkanını anlattı Ata Demirer’in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü oynadığı ‘Bursa Bülbülü’ filmi Disney Plus’ta izleyiciyle buluştu.
Ata Demirer'in "Bursa Bülbülü" film müzikleriyle de olay oldu
Ata Demirer'in "Bursa Bülbülü" film müzikleriyle de olay oldu Türk sinema ve televizyonunun usta senarist, oyuncu ve müzisyeni Ata Demirer, BKM yapımcılığında Disney+’ta yayınlanan yeni filmi “Bursa Bülbülü”nün soundtrack albümü ile müzikseverleri 80’li yıllara götürüyor.
Ata Demirer'in merakla beklenen filmi geri sayımda
Ata Demirer'in merakla beklenen filmi geri sayımda Ata Demirer'in kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Bursa Bülbülü' adlı filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme!
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme! Yeni projeleri merakla beklenen Gupse Özay; rakiplerine olay bir göndermede bulundu.
Ata Demirer "Bursa Bülbülü"nün çekimlerini tamamladı
Ata Demirer "Bursa Bülbülü"nün çekimlerini tamamladı Hakan Algül’ün yönettiği, Ata Demirer’in hem yazıp hem oynadığı ‘Bursa Bülbülü’nün çekimleri bitti.
Ata Demirer iki güzelle 14 saat aynı mekanda oturdu
Ata Demirer iki güzelle 14 saat aynı mekanda oturdu Komedyen Ata Demirer, önceki gün Cihangir'de gittiği mekandan tam 14 saat sonra ayrıldı!