Avukat Feyza Altun


Feyza Altun duyurdu! Sattıkları macunların içinden çıkan mide bulandırdı
Feyza Altun duyurdu! Sattıkları macunların içinden çıkan mide bulandırdı Avukat Feyza Altun; Özlem Öz - Tayyar Öz çiftine dair paylaşımlarına devam ediyor. Dilan Polat'tan sonra Tayyargil olarak adlandırdığı fenomen çiftin peşine düşen Altun bu sefer de macundan çıkan kurt görüntüsünü paylaşarak bakanlıkla iletişime geçti.
Doğuş 'yasak aşk' ve 'imam nikahı' iddiasını yalanladı
Doğuş 'yasak aşk' ve 'imam nikahı' iddiasını yalanladı Didem Arslan'ın programına çıkan Esra adındaki bir kadın, evli ve 2 çocuk babası Doğuş ile bir dönem yasak aşk yaşadıklarını ve imam nikahı kıydıklarını iddia etti. Avukatı aracılığıyla cevap veren Doğuş, hakkındaki yasak aşk iddiasını net bir dille yalanlayarak yasal yollara başvuracağını söyledi.
Feyza Altun'dan çarpıcı Dilan Polat açıklaması
Feyza Altun'dan çarpıcı Dilan Polat açıklaması Ünlü Avukat Feyza Altun, Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkındaki MASAK incelemesinin, çok daha büyük bir organize suç şebekesini açığa çıkartabileceğini belirtti.
Avukat Feyza Altun: "Reha Muhtar beni aylardır taciz ediyor"
Avukat Feyza Altun: "Reha Muhtar beni aylardır taciz ediyor" Kızına şiddet uyguladığı iddiası ile gündeme gelen televizyoncu Reha Muhtar hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Reha Muhtar'ın boşandığı eşi Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aylardır Muhtar'ın tacizine uğradığını söyledi.
Duruşmaya göğüsleri açık katılan Merve Taşkın'a hapis yolu mu göründü?
Duruşmaya göğüsleri açık katılan Merve Taşkın'a hapis yolu mu göründü? Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın bazı yabancı sitelerde müstehcen içerikli görüntü paylaştığı iddiasıyla yargılandığı davada beraatine karar verildi. Duruşmaya göğsünün yarısını açıkta bırakan bikini üstüyle katılan fenomen hakkında karar çıktı.
Hadise hukuk savaşı başlatıyor
Hadise hukuk savaşı başlatıyor İki hafta önce iş insanı Mehmet Dinçerler ile evliliğini tek celsede bitiren şarkıcı Hadise, boşanma öncesi ve sonrası birçok iddia ile magazin gündeminde yer aldı. Bugüne kadar iddialarla ilgili sessiz kalmayı tercih eden şarkıcı, avukatı Feyza Altun aracılığıyla harekete geçeceğini duyurdu.
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor?
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor? Mesleğindeki tartışmasız başarılarıyla tanınan Avukat Feyza Altun, tehdit mesajları aldığını ifade etti.