Aydan Şener


Oyuncu Aydan Şener'den son dakika haberi
Oyuncu Aydan Şener'den son dakika haberi 1981 Türkiye güzeli, eski manken ve oyuncu Aydan Şener'den flaş haber...
Yıllar geçiyor Aydan Şener değişmiyor
Yıllar geçiyor Aydan Şener değişmiyor Aydan Şener önceki akşam Mecidiyeköy’deki Trump Sahne’de ilk gösterimi gerçekleşen ‘Hesaplaşma’ adlı tiyatro oyununu izledi.
Aydan Şener ve Hakan Peker'in sürpriz buluşması
Aydan Şener ve Hakan Peker'in sürpriz buluşması Oyuncu Aydan Şener ve popçu Hakan Peker, önceki akşam Arnavutköy'de bulunan bir mekanın açılışına katıldı.
Aydan Şener: "Oyunculuğa dönmeye hazırım"
Aydan Şener: "Oyunculuğa dönmeye hazırım" Deneyimli oyuncu Aydan Şener, "Ben oyunculuğu bırakmadım sadece ara vermiştim, artık dönmeye hazırım" ifadelerini kullandı.
Aydan Şener'in ekran hasreti son buldu
Aydan Şener'in ekran hasreti son buldu Son olarak 2011 yılında "Yıllar Sonra" isimli dizide rol alan Aydan Şener, ekranlara konuk oyuncu olarak dönüyor.
Tiyatro kulisinde Corona virüs şoku!
Tiyatro kulisinde Corona virüs şoku! Kedi Sahne çatısı altındaki oyuncu Anıl Yürek, Corona virüse yakalandı. Hastalık ekipteki 7 kişiye daha bulaştı. 92 yaşındaki büyük usta Haldun Dormen de dahil tüm ekibin test sonucu pozitif çıktı.
Binnaz Avcı'dan konuşulacak açıklamalar
Binnaz Avcı'dan konuşulacak açıklamalar Yeşilçam’ın usta oyuncusu Suzan Avcı ile Türk sinemasına büyük emek veren usta senarist, yazar ve film yapımcısı Erdoğan Tünaş’ın kızı Binnaz Avcı Tünaş, çok konuşulacak itiraflarda bulundu.