Barış Murat Yağcı


Barış Murat Yağcı: "Nisa ile beraberliğimiz sürüyor"
Barış Murat Yağcı: "Nisa ile beraberliğimiz sürüyor" “Survivor” yarışmasında tanışıp Türkiye’ye döndükten sonra aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı'yla ilgili konuşan Yağcı, ayrıldıkları iddiasını yalanladı.
Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na gönderme!
Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na gönderme! Survivor 2020'nin final yapmasının ardından ilişki yaşayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile aşklarını gözler önüne seriyordu.
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın ayrılık nedeni belli oldu
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın ayrılık nedeni belli oldu Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın ani ayrılıklarının nedeni merak konusu olmuştu.
Barış Murat Yağcı: "Yüzlerce kadına yaptım bunu..."
Barış Murat Yağcı: "Yüzlerce kadına yaptım bunu..." "Survivor 2020" yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Barış Murat Yağcı, 'Her Şeye Rağmen' adlı kitabıyla gündem olmaya devam ediyor.
Nisa Bölükbaşı: "Barış ile ayrıldık"
Nisa Bölükbaşı: "Barış ile ayrıldık" Uzun bir süredir aynı evi paylaşan 'Survivor' aşıklarından Nisa Bölükbaşı’nın, tartışmadan sonra Antalya’ya tatile gittiği öğrenilmişti.
Nisa Bölükbaşı'nın hayalleri suya düştü!
Nisa Bölükbaşı'nın hayalleri suya düştü! "Survivor" yarışmasında tanışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, aşk yaşamaya başlamıştı.
Barış Murat Yağcı'dan "Nisa'yı seviyor musun?" sorusuna ilginç yanıt
Barış Murat Yağcı'dan "Nisa'yı seviyor musun?" sorusuna ilginç yanıt Takipçileri ile soru-cevap etkinliği düzenleyen Barış Murat Yağcı, "Nisa ablayı seviyor musun? Nisa'yı nasıl sevdiğini bize fotoğrafla gösterir misin?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.