Barış Murat Yağcı


Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ndan el ele fotoğraf Aylarca inkar ettikleri aşkları ortaya çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, ilk kez el ele fotoğraf paylaştı.
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrıldı mı? "Survivor" yarışmasından sonra haklarında aşk dedikoduları çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın ortaya çıkan samimi görüntüleri ilişkiyi ele vermişti.
Survivor Aycan: "Tüylerim diken diken oluyor" Survivor Barış ile Nisa'nın öpüşme görüntüleri ikilinin yalanladıkları aşk iddialarını ispatladı. Görüntülerin ardından Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı'dan ortak açıklama ile itiraf geldi.
Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı itirafı Survivor Nisa ve oyuncu Barış Murat Yağcı’nın sosyal medyada yayılan öpüşme görüntülerinin ardından Nisa Bölükbaşı'ndan ilk açıklama geldi.
"Survivor 2020" yarışmacıları yemekte buluştu "Survivor yarışması bittikten sonra bir araya gelmeyen Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı hakkında küslük iddiaları ortaya atılmıştı. Ekip aylar sonra buluştu, yarışmacıların samimi halleri dikkat çekti.
Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı'nı kanatları altına aldı! Adları aşk dedikodularına karışan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, önceki akşam Florya’daki bir restoranın açılışına katıldı.
Cemal Can Canseven Caner Çalışır'ın vefat haberini alınca ne yaptı? Uçankuş TV canlı yayınına konuk olan "Survivor 2020"nin dikkat çeken yarışmacılarından Evrim Keklik, çarpıcı açıklamalarda bulundu.