Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama

"Survivor" yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde 'Ünlüler' muhteşem bir galibiyet ile 'Gönüllüler'i mağlup ederken; Nisa Bölükbaşı'nden eski aşkı Barış Murat Yağcı'ya şok suçlamalar geldi.

Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama

Oyunu ünlüler kazandıktan sonra Barış, gözyaşları içinde kalan gönüllüler takımından Sude ve Yağmur'u teselli etmeye başladı.

Bunu gören Nisa'nın tepkisi ise hiç beklenmedik şekilde oldu.

"Çıldıracağım ya!" şeklinde sözler sarf eden Nisa, ''Kızlar ağlarken yanına Barış gitti, benim de gülesim geldi. Barış kadınları döven insan, ağlatan insan şimdi ne yapıyor ya! Çünkü onu en iyi tanıyan benim burada. Kadınları ağlatan insan, kadınları teselli etmeye çalışırken gördüm şok oldum. Tek derdi şov.'' ifadelerini kullandı.

Ada konseyinde söz alan Barış, şöyle konuştu:

''Oyun sonu Sude ile Yağmur'du sanırım, çok negatiflerdi ağlıyorlardı. Yanlarına gittim. Birçok yarışmacının yanına gittim. Ama Sude ile Yağmur ekstra üzüntüleri vardı. O sırada sevinemedim, empati kurdum. Tabi bazı şeyler duydum bu da canımı sıktı. Nisa benimla alakalı yerli yersiz, kadınları döven, kadınları ağlatan adam, takımdaki kızları teselli ediyor, şov yapıyor ifadesini kullanmış. Biz yarışırken ailelerimiz sevenlerimiz izlerken, herkesin sıfırdan hikayesi varken neden bu tarz kirli düşünceleri içinde barındırıp bana karşı kini öfkesi var anlamıyorum. Kadınları ağlattığımı, dövdüğümü neye dayandırarak ima ettiğini çok merak ediyorum. Kendi arkadaşlarını teselli etmem neden ona bu kadar dert oldu onu merak ediyorum.''

Nisa, Barış'a cevap olarak, "Aslında söyleyecek çok fazla bir şey yok. Kendisi de biliyor. O an orada içimden gülmek geldi. O yüzden şu an bir şey demek istemiyorum. Ben de görmezden geliyorum merak etmesin. O kadar kez ağladım ve evimde kapandım o kadar şey oldu ki... Bu konulara girmeye hiç gerek yok." yanıtını verdi.

"BARIŞ SENİ DÖVDÜ MÜ?"

Acun Ilıcalı, 'Barış seni dövdü mü?' sorusuna Nisa, "El kaldırmışlığı oldu, kapıyı kilitleyip gitmişliği oldu. Ağlayan kadını teselli etmeye gittiğini gördüğümde bana komik geldi. Kızlarla da bunu konuştum zaten." açıklamasında bulundu.

Barış Murat Yağcı'yı zan altında bırakan Nisa Bölükbaşı, geçen hafta da Nagihan Karadere hakkında akıl almaz 'doping' suçlamasında bulunarak büyük tepki çekmişti.