Nisa Bölükbaşı


Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği
Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği "Survivor 2022 All Star" heyecanı için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Dominik'e giden yarışmacıların ilk oyun öncesi duygularını öğrenmek için bir canlı yayın açtı. Yayında gözükmeyen iddialı yarışmacının koronavirüse yakalandığı yerine de yedeklerden bir ismin dahil olduğu öğrenildi.
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet"
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet" Survivor All Star'da yarışacak olan Nisa Bölükbaşı, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor?
Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor? Barış Murat Yağcı'dan ayrılan Survivor Nisa Bölükbaşı'nın Survivor Ogeday Girişken hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.
Barış Murat Yağcı'dan bomba Nisa Bölükbaşı açıklaması
Barış Murat Yağcı'dan bomba Nisa Bölükbaşı açıklaması 'Survivor 2020'de SMS oylaması sonucu Cemal Can Canseven'e kaybederek, yarışmayı ikinci tamamlayan ve 'Survivor All Star 2022' kadrosuna dahil olacağı konuşulan Barış Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Nisa Bölükbaşı afet bölgesinde alevlerin arasına daldı
Nisa Bölükbaşı afet bölgesinde alevlerin arasına daldı "Survivor" yarışmasıyla tanınan Nisa Bölükbaşı, afet bölgesinde bulunan bir yangına alevlerin arasına dalarak müdahale etti. Bölükbaşı, sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.
Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na ateş püskürdü!
Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na ateş püskürdü! Çıkardığı kitapta yer alan ifadeler nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, Kaş'a giderek tatil yaptı. Ancak tatil çifte yaramadı ve ikili ayrılık kararı aldı.
Barış Murat Yağcı: "Nisa ile beraberliğimiz sürüyor"
Barış Murat Yağcı: "Nisa ile beraberliğimiz sürüyor" “Survivor” yarışmasında tanışıp Türkiye’ye döndükten sonra aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı'yla ilgili konuşan Yağcı, ayrıldıkları iddiasını yalanladı.