Nisa Bölükbaşı


Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı birbirlerini sildi Survivor 2020'nin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı, dostluklarıyla adlarından söz ettiriyordu.
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’na 'kıskançlık krizi' soruldu 'Survivor 2020' yarışmasında başlayan aşklarıyla son zamanların çok konuşan çifti Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı.
Nisa Bölükbaşı: "Barış'la tek şartla evlenirim" YouTube'da İrem Erbaş'ın sorduğu soruları yanıtlayan Nisa Bölükbaşı, dikkat çekici ifadelere yer verdi.
Nisa Bölükbaşı 'Sihirli Annem'de rol aldı Yeniden çekilmeye başlayan başrollerinde Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu ve Nergis Kumbasar'ın rol aldığı "Sihirli Annem"in kadrosuna "Survivor 2020" yarışması ile adını duyuran Nisa Bölükbaşı dahil oldu.
Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na evlilik teklifi! Geçtiğimiz yıl Tv8 ekranlarında yayınlanan "Survivor"da mücadele eden Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesi’nin ortasında evlilik teklifinde bulundu.
Survivor Barış'tan şaşırtan atak! "Survivor" ile büyük bir çıkış yakalayan Barış Murat Yağcı sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.
Barış Murat Yağcı'dan aylar sonra Nisa Bölükbaşı itirafı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği "Survivor 2020" yarışmasının en popüler isimlerinden olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı programın final yapmasının ardından yeni bir aşka yelken açmıştı.