Nisa Bölükbaşı


Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor
Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor Survivor finali ardından tartışmalar sürüyor. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu tartışılırken; Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı ve Nagihan Karadere'nin sitemkar tavırları dikkat çekiyor.
Nagihan Karadere'den bomba Survivor paylaşımı
Nagihan Karadere'den bomba Survivor paylaşımı Survivor All Star 2022'de Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı'nın kaldığı finalde en çok SMS'i alan Nisa, yarışmayı şampiyon olarak tamamladı.
Survivor Ogeday ve Nisa aşklarını ilan etti
Survivor Ogeday ve Nisa aşklarını ilan etti "Survivor 2022 All Star" şampiyonu Nisa Bölükbaşı ayağının tozuyla yeni yaşını kutladı.
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama "Survivor" yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde 'Ünlüler' muhteşem bir galibiyet ile 'Gönüllüler'i mağlup ederken; Nisa Bölükbaşı'nden eski aşkı Barış Murat Yağcı'ya şok suçlamalar geldi.
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı!
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı! "Survivor All Star" yarışmasında 'Gönüllüler' takımında yarışan Nisa'nın bir diğer yarışmacı Hikmet'ten duyarak ekrana taşıdığı 'Ünlüler' takımından Nagihan'ı doping kullanmakla suçlamasından sonra Türkiye Atletizm Federasyonu'ndan yalanlama geldi.
Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği
Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği "Survivor 2022 All Star" heyecanı için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Dominik'e giden yarışmacıların ilk oyun öncesi duygularını öğrenmek için bir canlı yayın açtı. Yayında gözükmeyen iddialı yarışmacının koronavirüse yakalandığı yerine de yedeklerden bir ismin dahil olduğu öğrenildi.
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet"
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet" Survivor All Star'da yarışacak olan Nisa Bölükbaşı, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.