Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı'dan aylar sonra Nisa Bölükbaşı itirafı
Barış Murat Yağcı'dan aylar sonra Nisa Bölükbaşı itirafı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği "Survivor 2020" yarışmasının en popüler isimlerinden olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı programın final yapmasının ardından yeni bir aşka yelken açmıştı.
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ndan el ele fotoğraf
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ndan el ele fotoğraf Aylarca inkar ettikleri aşkları ortaya çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, ilk kez el ele fotoğraf paylaştı.
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrıldı mı?
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrıldı mı? "Survivor" yarışmasından sonra haklarında aşk dedikoduları çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın ortaya çıkan samimi görüntüleri ilişkiyi ele vermişti.
Survivor Aycan: "Tüylerim diken diken oluyor"
Survivor Aycan: "Tüylerim diken diken oluyor" Survivor Barış ile Nisa'nın öpüşme görüntüleri ikilinin yalanladıkları aşk iddialarını ispatladı. Görüntülerin ardından Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı'dan ortak açıklama ile itiraf geldi.
Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı itirafı
Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı itirafı Survivor Nisa ve oyuncu Barış Murat Yağcı’nın sosyal medyada yayılan öpüşme görüntülerinin ardından Nisa Bölükbaşı'ndan ilk açıklama geldi.
"Survivor 2020" yarışmacıları yemekte buluştu
"Survivor 2020" yarışmacıları yemekte buluştu "Survivor yarışması bittikten sonra bir araya gelmeyen Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı hakkında küslük iddiaları ortaya atılmıştı. Ekip aylar sonra buluştu, yarışmacıların samimi halleri dikkat çekti.
Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı'nı kanatları altına aldı!
Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı'nı kanatları altına aldı! Adları aşk dedikodularına karışan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, önceki akşam Florya’daki bir restoranın açılışına katıldı.