Berk Oktay

Merve Şarapçıoğlu'nun Berk Oktay'a öfkesi dinmiyor
Merve Şarapçıoğlu'nun Berk Oktay'a öfkesi dinmiyor Geçen yıl evliliklerini olaylı bir şekilde bitiren Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasındaki kavga büyüyor.
Merve Şarapçıoğlu Berk Oktay'a ağzına geleni söyledi!
Merve Şarapçıoğlu Berk Oktay'a ağzına geleni söyledi! Merve Şarapçıoğlu, ‘Mal Rejimi Listesi’ne evliyken çıktıkları tatilleri fatura eden eski eşi Berk Oktay’ı bombaladı. Olaylı bir şekilde boşanan eski eşler arasındaki sular durulmuyor...
Berk Oktay - Yıldız Çağrı Atiksoy aşkında flaş gelişme!
Berk Oktay - Yıldız Çağrı Atiksoy aşkında flaş gelişme! Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.
Berk Oktay 'Robocop' gibi oldu
Berk Oktay 'Robocop' gibi oldu Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, paylaştığı kaslı fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemi oldu.
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında saat krizi!
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında saat krizi! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay ile avukat Merve Şarapçıoğlu, geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı.
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan sevgilisi Berk Oktay'a destek!
Yıldız Çağrı Atiksoy'dan sevgilisi Berk Oktay'a destek! Oyuncu Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu arasındaki özel hayata ilişkin görüntülerini ifşa etme davasında karar çıktı. Şarapçıoğlu, iki yıl hapis cezası aldı.
Berk Oktay: "Bugün soyadımın bütün namusu temizlenmiştir"
Berk Oktay: "Bugün soyadımın bütün namusu temizlenmiştir" Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, 2016’da evlendiği Avukat Merve Şarapçıoğlu’ndan geçen şubatta olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski eşini mühtehcen fotoğraflarını paylaşmakla suçlamıştı.