Berk Oktay

İkinci kez corona olan Berk Oktay korkuttu
İkinci kez corona olan Berk Oktay korkuttu Oyuncu Berk Oktay, ikinci kez corona virüsüne yakalandı. Sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Oktay, "Virüs bu sefer ciddi anlamda sarstı. Lütfen maskelerinizi çıkarmayın ve tedbirli olun" dedi.
Berk Oktay ikinci kez Corona virüse yakalandı
Berk Oktay ikinci kez Corona virüse yakalandı Beşinci sezonunda da seyircilerin büyük ilgiyle izlediği "Yasak Elma" dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu’nun ikinci kez koronaya yakalanmasının ardından sette yeni bir vaka daha çıktı.
Berk Oktay'dan örnek hareket
Berk Oktay'dan örnek hareket Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, rekor soğukların yaşandığı bugünlerde sokaktaki dostlarımızı unutmadı.
Berk Oktay: "Yıldız ormanda çalışıyor"
Berk Oktay: "Yıldız ormanda çalışıyor" Evlilik hazırlıkları yapan Berk Oktay ve nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy önceki akşam Bomontiada’daydı.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu "Kuruluş Osman"ın 'Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy ile "Yasak Elma"nın Çağatay'ı Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah telaşı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah telaşı Berk Oktay ile nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy önceki gün Vadistanbul’daydı.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay nişan yüzüklerini taktı!
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay nişan yüzüklerini taktı! Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlandı.