Berk Oktay

Berk Oktay'dan örnek hareket
Berk Oktay'dan örnek hareket Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, rekor soğukların yaşandığı bugünlerde sokaktaki dostlarımızı unutmadı.
Berk Oktay: "Yıldız ormanda çalışıyor"
Berk Oktay: "Yıldız ormanda çalışıyor" Evlilik hazırlıkları yapan Berk Oktay ve nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy önceki akşam Bomontiada’daydı.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu "Kuruluş Osman"ın 'Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy ile "Yasak Elma"nın Çağatay'ı Berk Oktay'ın düğün tarihleri belli oldu.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah telaşı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah telaşı Berk Oktay ile nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy önceki gün Vadistanbul’daydı.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay nişan yüzüklerini taktı!
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay nişan yüzüklerini taktı! Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlandı.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay bu akşam nişan yüzüklerini takıyor
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay bu akşam nişan yüzüklerini takıyor "Kuruluş Osman"ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy ve "Yasak Elma"nın Çağatay'ı Berk Oktay için 2 Şubat çok özel bir gün… İki başarılı oyuncu bu akşam evlilik için ilk adımı atıyor.
Berk Oktay: "Kızı vermezlerse zorla alırız"
Berk Oktay: "Kızı vermezlerse zorla alırız" Geçtiğimiz yıl şubat ayında Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlilik teklifi eden Berk Oktay, sevgilisiyle nikah masasına oturuyor. Ünlü oyuncu, "2 Şubat'ta kız istemeye gidiyoruz. Vermezlerse zorla alacağız" diyerek, espri yaptı.