Berk Oktay


Merve Şarapçıoğlu'na 2 yıl 1 ay hapis cezası Merve Şarapçıoğlu, Berk Oktay'ın uygunsuz fotoğraflarını yayınlaması ile gündeme gelmişti. Berk Oktay o dönem evli olduğu Merve Sarapçıoğlu ile davalık oldu. İkilinin bugün görülen davasında karar verildi.
Berk Oktay - Merve Şarapçıoğlu davasında karar duruşması Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun görülen ceza davasında bugün karar çıkması bekleniyor.
"Savaşçı" dizisinde Sarp Levendoğlu gelişmesi FOX'un Limon Film imzalı dizisi "Savaşçı"nın yeni bölüm çekimleri yakında başlıyor.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ev bakıyor Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, çekimlerin Eskişehir'de olmasından dolayı İstanbul'daki evini kapatmıştı.
Corona'yı yenen Berk Oktay soluğu kuaförde aldı Koronayı atlatarak, karantina sürecini dolduran yakışıklı oyuncu Berk Oktay, soluğu kuaföründe aldı.
"Yasak Elma" dizisine bir oyuncu daha katıldı! "Yasak Elma" dizisinde taşlar yerinden oynamış, dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, Barış Kılıç, Gökhan Alkan, Doğaç Yıldız ve Buçe Buse Kahraman fenomen diziye veda etmişti.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Corona virüse yakalandı! "Savaşçı"dan ayrılıp "Yasak Elma" dizisinin kadrosuna katılan Berk Oktay ile geçen yazdan beri beraberlik yaşadığı başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy'un Corona virüse yakalandığı ortaya çıktı.