Berk Oktay


Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını duyururken eski kocasını iğneledi!
Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını duyururken eski kocasını iğneledi! Berk Oktay ile evliyken eski eşinin kendisine Çağrı Yıldız Atiksoy ile ihanet ettiğini ileri süren Merve Şarapçıoğlu, yeni bir aşka yelken açtı.
Yıldız Çağrı Atiksoy'a Merve Şarapçıoğlu'nun ihanet iddiası soruldu
Yıldız Çağrı Atiksoy'a Merve Şarapçıoğlu'nun ihanet iddiası soruldu 9 Eylül'de Berk Oktay ile nikah masasına oturan Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi!
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi! Cuma günü nikah masasına oturan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, hafta sonu da düğünlerini gerçekleştirmişti.
Merve Şarapçıoğlu'na Berk Oktay'ın mutlu evliliği soruldu
Merve Şarapçıoğlu'na Berk Oktay'ın mutlu evliliği soruldu İki yıl önce Berk Oktay'dan olaylı bir şekilde boşanan Merve Şarapçıoğlu Bebek'te görüntülendi.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy düğün yaptı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy düğün yaptı Cuma günü nikah masasına oturan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki akşam düğünlerini gerçekleştirdi. Oyuncu çifti mutlu gününde rol arkadaşları da yalnız bırakmadı.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy mutluluğa 'Evet' dedi
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy mutluluğa 'Evet' dedi Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy çifti bu akşam aile arasında nikah kıydı.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'dan davullu zurnalı kına gecesi
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'dan davullu zurnalı kına gecesi Ünlü oyuncuların İzmir'deki kına gecesi düğün havasında geçti.