Berk Oktay


Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın yoğun antrenmanı Ünlü oyuncular Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy geçen temmuzda aşk yaşamaya başlamıştı.
"Yasak Elma" dizisinde tepki çeken sahne "Yasak Elma" dizisinde Nilperi Şahinkaya ile Berk Oktay’ın 'yatak sahnesi' sonrası, dizi izleyiciler tarafından RTÜK’e şikâyet edildi.
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy ile düşman çatlatan poz Merve Şarapçıoğlu son iki gündür eski eşi Berk Oktay'a yönelik sert açıklamalarda bulunurken; özel hayatında son derece mutlu olan oyuncu Berk Oktay'dan düşman çatlatan bir paylaşım geldi.
Merve Şarapçıoğlu'nun Berk Oktay'a öfkesi dinmiyor Geçen yıl evliliklerini olaylı bir şekilde bitiren Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasındaki kavga büyüyor.
Merve Şarapçıoğlu Berk Oktay'a ağzına geleni söyledi! Merve Şarapçıoğlu, ‘Mal Rejimi Listesi’ne evliyken çıktıkları tatilleri fatura eden eski eşi Berk Oktay’ı bombaladı. Olaylı bir şekilde boşanan eski eşler arasındaki sular durulmuyor...
Berk Oktay - Yıldız Çağrı Atiksoy aşkında flaş gelişme! Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.
Berk Oktay 'Robocop' gibi oldu Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, paylaştığı kaslı fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemi oldu.