Berk Oktay

Ünlü çiftin aileleri yemekte buluştu
Ünlü çiftin aileleri yemekte buluştu Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, geçen Temmuz ayında eski rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik kararı alan sevgililer bu yıl içinde nikah masasına oturacak.
Yasak Elma dizisinde yer yerinden oynayacak!
Yasak Elma dizisinde yer yerinden oynayacak! Medyapım’ın FOX için hazırladığı Yasak Elma’nın 5. sezon çekimlerinin son gelen bilgilere göre 30 Ağustos’ta başlaması gündemde…
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy deniz sezonunu açtı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy deniz sezonunu açtı 2020'de Merve Şarapçıoğlu'yla olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile birliktelik yaşamaya başlamış ve geçtiğimiz aylarda yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Atiksoy'a evlenme teklif etmişti.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan romantik poz
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan romantik poz Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile verdiği romantik bir pozu Instagram hesabından sevenlerinin beğenisine sundu.
Ünlü çiftin boks maçı Berk Oktay'ın omzunda bitti
Ünlü çiftin boks maçı Berk Oktay'ın omzunda bitti Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’la boks maçı yaptı.
Yıldız Çağrı Atiksoy: "Seninle geçirdiğim her güne hamdolsun"
Yıldız Çağrı Atiksoy: "Seninle geçirdiğim her güne hamdolsun" Yakışıklı oyuncu Berk Oktay ile nikah masasına oturmak için hazırlık yapan Yıldız Çağrı Atiksoy’dan dün romantik bir paylaşım geldi.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan flaş nikah açıklaması
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan flaş nikah açıklaması "Yasak Elma" dizisinde rol alan 38 yaşındaki Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan 35 yaşındaki sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile Etiler'de objektiflere takıldı.