Beşiktaş

Cenk Tosun'dan flaş mesaj
Cenk Tosun'dan flaş mesaj Beşiktaşlı Cenk Tosun 2016’da Ece Akgürbüz ile evlenmişti. 2018’de oğulları Arben, 2019’da kızları Alin dünyaya gelmişti.
Bahar Şahin Beşiktaşlı yıldız futbolcuyla aşk yaşıyor!
Bahar Şahin Beşiktaşlı yıldız futbolcuyla aşk yaşıyor! Ünlü oyuncu Bahar Şahin, paylaştığı fotoğrafla Beşiktaşlı yıldız futbolcuyla birlikteliğini ilan etti.
Beşiktaş'taki İETT kazasında şoför uyuşturucu etkisindeymiş!
Beşiktaş'taki İETT kazasında şoför uyuşturucu etkisindeymiş! Dün sabah Balmumcu- Beşiktaş yönündeki alt geçitte seyir halindeki çifti katlı İETT otobüsünün bariyerlere saplanması sonucu bir yolcunun hayatını kaybetmesi diğer bir yolcunun da yaralanmasıyla ilgili başlatılan incelemede otobüs şoförünün uyuşturucu madde etkisi altında olduğu ortaya çıktı!
Nebahat Çehre ihtiyaç sahiplerini unutmadı
Nebahat Çehre ihtiyaç sahiplerini unutmadı Türk sineması ve sahnelerin efsane isimlerinden Nebahat Çehre'den duygulandıran destek.
Gökhan Töre ve eşi güneşli havanın tadını çıkardı
Gökhan Töre ve eşi güneşli havanın tadını çıkardı Ocak ayında ilk çocuklarını kucaklarına alan Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre ile eşi Buket Töre, Bebek'te güzel havanın keyfini çıkardı.
Gökhan Töre: "Taraftarımız bize güvensin"
Gökhan Töre: "Taraftarımız bize güvensin" Beşiktaş’ın başarılı orta saha ve kanat oyuncusu Gökhan Töre önceki gün eşi Buket Töre ile birlikte Bebek sahilinde yürüyüş yaptı.
Ece Erken'e sevgili torpili!
Ece Erken'e sevgili torpili! Ece Erken, Youtube çekimi için Vodafone Park’a girmek istedi; güvenliğe takıldı. İddiaya göre sevgilisi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’ndan yardım isteyen Erken, araya Başkan Ahmet Nur Çebi’nin girmesiyle amacına ulaştı.