Beşiktaş

Gökhan Töre: "Taraftarımız bize güvensin" Beşiktaş’ın başarılı orta saha ve kanat oyuncusu Gökhan Töre önceki gün eşi Buket Töre ile birlikte Bebek sahilinde yürüyüş yaptı.
Ece Erken'e sevgili torpili! Ece Erken, Youtube çekimi için Vodafone Park’a girmek istedi; güvenliğe takıldı. İddiaya göre sevgilisi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’ndan yardım isteyen Erken, araya Başkan Ahmet Nur Çebi’nin girmesiyle amacına ulaştı.
Gökhan Töre'nin eşi fotoğrafları çekilince panikledi Beşiktaş'ın milli oyuncusu Gökhan Töre'nin eşi mimar Buket Töre, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Buket Töre objektifleri görür görmez telaşlandı, hemen bebeğinin yüzünü örtmeye çalıştı.
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy ile düşman çatlatan poz Merve Şarapçıoğlu son iki gündür eski eşi Berk Oktay'a yönelik sert açıklamalarda bulunurken; özel hayatında son derece mutlu olan oyuncu Berk Oktay'dan düşman çatlatan bir paylaşım geldi.
Ersin Düzen ve Tümer Metin'e 'paranoyak' tepkisi! TRT Spor'da "Stadyum" programında Sergen Yalçın için TRT sunucusu Ersin Düzen ve eski futbolcu Metin Tümer tarafından söylenen "Paranoyak düşünce" ifadeleri Beşiktaşlı taraftarları kızdırdı.
Uğur Akkuş: "Ebru artık Sakaryasporlu olacak" Mutlu çift Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, Yeniköy’de balıkçı çıkışı görüntülendi.