Beşiktaş

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi sona erdi
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi sona erdi Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın dönemi resmen sona erdi. Üst üste alınan kötü sonuçlar sonrasında Sergen Yalçın göreve devam etmeme kararı alırken bugün yapılan antrenmana da katılmadı ve ayrılık resmen açıklandı.
Beşiktaş'ın başarılı stoperi baba oldu
Beşiktaş'ın başarılı stoperi baba oldu Beşiktaş’ın Brezilyalı stoperi Welinton Souza baba oldu.
Rabia Yaman Beşiktaş Belediyesine isyan etti
Rabia Yaman Beşiktaş Belediyesine isyan etti Modacı Rabia Yaman, iş görüşmesine giderken Beşiktaş’ta çöp kamyonuna denk geldi. Dar sokakta kamyonun arkasında beklemek zorunda kalıp görüşmesine geç kalan Yaman, belediyeye isyan etti.
Sergen Yalçın'ın Ukraynalı eski sevgilisinden 'Yanılmışım' paylaşımı
Sergen Yalçın'ın Ukraynalı eski sevgilisinden 'Yanılmışım' paylaşımı Beşiktaş teknik direktör Sergen Yalçın ile adını duyuran 22 yaşındaki model Lisaveti Karibskaya bikinili pozlarını paylaştı.
Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti
Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti Beşiktaş'a söylediği argo kelimler ile tepki çeken Serdar Ortaç'ı bu sefer de şarkıcı Tuğba Ekinci eleştirdi. Ekinci, Serdar Ortaç'ı cami önünde para isteyen dilencilere benzetti.
Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır"
Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır" Ünlü oyuncu Zafer Algöz, popçu Serdar Ortaç'ın Beşiktaş-Adana Demirspor maçının ardından, siyah-beyazlı takıma yönelik sözleriyle ilgili, "Varlığından bir fayda görmedik. Yokluğu bizim için kazançtır" diyerek, tepkisini gösterdi.
El hareketi yapıp küfür eden Serdar Ortaç özür diledi
El hareketi yapıp küfür eden Serdar Ortaç özür diledi Sahne aldığı mekanda Beşiktaş - Adana Demirspor maçı hakkında konuşurken, Beşiktaş için çirkin bir el hareketi yapıp hakaret içerikli cümleler kullanan ve büyük tepki toplayan şarkıcı Serdar Ortaç, sözleri dolayısıyla bir özür videosu yayınladı.