Beşiktaş


Töre çiftinin mutsuz alışveriş turu
Töre çiftinin mutsuz alışveriş turu Önceki gün eşi Buket Töre ile birlikte Etiler'deki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Gökhan Töre, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Beşiktaş'ın eski yöneticisi Ahmet Hamoğlu vefat etti
Beşiktaş'ın eski yöneticisi Ahmet Hamoğlu vefat etti Beşiktaş'ın eski yöneticisi, ünlü iş insanı Ahmet Hamoğlu, birkaç gün önce düştüğü Hırvatistan'da tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hamoğlu'nun cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi bekleniyor.
Sergen Yalçın hakkında sürpriz aşk dedikodusu
Sergen Yalçın hakkında sürpriz aşk dedikodusu Beşiktaş’taki görevinin ardından dinlenmeye çekilen Sergen Yalçın’ın bir süredir Cansu Melis Karakuş ile görüştüğü iddia edildi. 49 yaşındaki Yalçın ile 30 yaşındaki model, ilişkilerini herkesten saklıyor.
Beşiktaşlı Kenan Karaman'ın babalık heyecanı
Beşiktaşlı Kenan Karaman'ın babalık heyecanı Beşiktaşlı Kenan Karaman önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydı.
Murat Hazinedar ve sunucu Neşe Sapmaz şantaj davasından beraat etti
Murat Hazinedar ve sunucu Neşe Sapmaz şantaj davasından beraat etti Şantajla suçlanan sunucu Neşe Sapmaz ve eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın iş insanı Ümit Arıkan’a şantaj yaptıkları iddiasıyla yargılandıkları davada beraat ettiler.
İMAMOĞLU’NUN MEŞHUR BALIKÇISINDA AŞK BOMBASI PATLADI
İMAMOĞLU’NUN MEŞHUR BALIKÇISINDA AŞK BOMBASI PATLADI Serdar Bilgili'den görüntüleri silme karşılığında magazincilere 30 bin lira rüşvet verdiği iddia edildi.
Josef de Souza AVM'de aşka geldi
Josef de Souza AVM'de aşka geldi Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza geride bıraktığımız gün İstinye'de objektiflere yansıdı.