Beşiktaş


Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır"
Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır" Ünlü oyuncu Zafer Algöz, popçu Serdar Ortaç'ın Beşiktaş-Adana Demirspor maçının ardından, siyah-beyazlı takıma yönelik sözleriyle ilgili, "Varlığından bir fayda görmedik. Yokluğu bizim için kazançtır" diyerek, tepkisini gösterdi.
El hareketi yapıp küfür eden Serdar Ortaç özür diledi
El hareketi yapıp küfür eden Serdar Ortaç özür diledi Sahne aldığı mekanda Beşiktaş - Adana Demirspor maçı hakkında konuşurken, Beşiktaş için çirkin bir el hareketi yapıp hakaret içerikli cümleler kullanan ve büyük tepki toplayan şarkıcı Serdar Ortaç, sözleri dolayısıyla bir özür videosu yayınladı.
Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'ın edepsiz el hareketi ve küfrü hakkında suç duyurusu!
Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'ın edepsiz el hareketi ve küfrü hakkında suç duyurusu! Beşiktaş'ın Adana Demirspor ile oynadığı maçın bitmesinin ardından sahnede şarkısını yarıda kesen Serdar Ortaç, yaptığı hareketler ve söylediği sözlerle Beşiktaş taraftarının tepkisini çekmişti.
Gerçek Gündem'in satışının arkasındaki isim Umut Şenol mu?
Gerçek Gündem'in satışının arkasındaki isim Umut Şenol mu? Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın kurucusu olduğu gercekgundem.com haber sitesi, 3 gün önce eski Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'in yeğeni Cenk Erzen'e 1.500.000 TL (Bir buçuk milyon) TL satılmıştı.
Ferhan Şensoy'un cenazesinde 4 kişi gözaltına alındı!
Ferhan Şensoy'un cenazesinde 4 kişi gözaltına alındı! Kalp damar rahatsızlığı ile ilgili tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ferhan Şensoy, dün son yolculuğuna uğurlandı.
Ahmet Nur Çebi Mercedes'ini bu halde buldu
Ahmet Nur Çebi Mercedes'ini bu halde buldu Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin aracını çalanlar yakalandı.
Ali Koç espri yapayım derken büyük gaf yaptı!
Ali Koç espri yapayım derken büyük gaf yaptı! Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, Bahçeşehir Koleji ile Fenerbahçe Beko arasında yapılan iş birliği anlaşmasında uzun yıllar unutulmayacak bir cümle kullandı.