Bilal Özcan


Serra Arıtürk ve Mert Ramazan Demir arasında neler yaşandı?
Serra Arıtürk ve Mert Ramazan Demir arasında neler yaşandı? Son dönemde adından en çok söz ettiren oyunculardan biri olan Mert Ramazan Demir hakkında yeni iddialar...
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor? Kerem Bursin ve Danla Bilic'in aniden yakınlaşması akıllara 'Yeni bir aşk mı başlıyor?' sorusunu getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor? Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen ve 'Aile' dizisinde başrol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın set pozları sosyal medyada gündem oldu.
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler Kansere yakalandığını açıklayan "Survivor" yarışmasının unutulmaz isimlerinden Nagihan Karadere'den yeni haberler...
Nagihan Karadere kanserin pençesine düştü
Nagihan Karadere kanserin pençesine düştü "Survivor 2022 AllStar"da yarışan Nagihan Karadere, Nisa'nın şampiyon olmasını kabullenemeyerek yarışmacıları ve Survivor'ı eleştirmişti. Karadere, yarışma içerisinde mobbinge uğradığını da iddia etmişti.
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı!
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı! Cüneyt Arkın'ın kendi el yazısıyla hazırladığı vasiyetname açıklandı. Arkın, Levent'teki gayrimenkulünü eşi ve iki erkek çocuğuna bırakınca, ilk eşinden dünyaya gelen kızı Filiz Cüreklibatır vasiyete itiraz etti.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı "Yalı Çapkını" dizisinde sergiledikleri performans kadar özel hayatları da yakından takip edilen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş görüntülendi.