Can Bonomo


Öykü Karayel'den eşi Can Bonomo'ya servetlik hediye!
Öykü Karayel'den eşi Can Bonomo'ya servetlik hediye! Yaklaşık dört yıl önce şarkıcı Can Bonomo ile nikâh masasına oturan oyuncu Öykü Karayel, 2021 yılında oğlu Roman'ın doğumuyla ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı.
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu Google, yıl boyunca dünya çapında dikkat çeken anların, konuların, kişilerin, olayların ve merak edilenlerin açıklandığı arama trendlerini bir etkinlikle duyurdu.
Minik Roman babası Can Bonomo'ya emanet
Minik Roman babası Can Bonomo'ya emanet Müzisyen Can Bonomo, Ortaköy'de oğlu Roman ile birlikte görüntülendi. Güzel havanın tadını çıkartan baba-oğul, keyifli dakikalar geçirdi.
Can Bonomo'dan duygulandıran paylaşım
Can Bonomo'dan duygulandıran paylaşım Can Bonomo, altı ay önce dünyaya gelen oğlu Roman ile birlikte verdiği pozu, "Ruhum" notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.
Öykü Karayel: "Oğlum enerji kaynağım"
Öykü Karayel: "Oğlum enerji kaynağım" Öykü Karayel 2018’de şarkıcı Can Bonomo ile nikah masasına oturmuştu
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den muhabirlere şaşırtan tavır
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den muhabirlere şaşırtan tavır En son ekranlara veda eden 'Kaderimin Oyunu' adlı dizinin başrolünde yer alan oyuncu Öykü Karayel, eşi Can Bonomo ile objektiflere yansıdı.
Öykü Karayel ve Can Bonomo'nun Çeşme saadeti
Öykü Karayel ve Can Bonomo'nun Çeşme saadeti Tatillerinin büyük bir kısmını oğulları Roman ile geçiren Çeşme müdavimi Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti, önceki gün bir beach'te objektiflere takıldı.