Can Bonomo


Can Bonomo ve Teoman Corona virüse yakalandı
Can Bonomo ve Teoman Corona virüse yakalandı Rock müziğin başarılı temsilcileri Can Bonomo ve Teoman, Corona virüse yakalandı.
Can Bonomo: "Sanki yeniden doğmuşum..."
Can Bonomo: "Sanki yeniden doğmuşum..." Öykü Karayel ile 2018’den bu yana mutlu bir evlilik sürdüren Can Bonomo, geçen Nisan ayında oğlu Roman’ı kucağına alarak, ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı.
Can Bonomo'dan sevenlerine 'Dağ' sürprizi
Can Bonomo'dan sevenlerine 'Dağ' sürprizi Rock müziğin başarılı isimlerinden Can Bonomo'nun "Dağ" isimli yeni single’ı yayınlandı.
Can Bonomo 'Krallığım' notuyla paylaştı
Can Bonomo 'Krallığım' notuyla paylaştı Can Bonomo, eşi Öykü Karayel ve yedi aylık oğlu Roman ile birlikte objektif karşısına geçti. Ünlü şarkıcı, o anları, "Krallığım..." notuyla Instagram'dan paylaştı.
Sertab Erener yine çok gergin
Sertab Erener yine çok gergin Daha önce havalimanında fotoğraflarını çeken muhabirleri "Ben ünlü değilim. Beni çekmeyin kardeşim" diyerek azarlayan 56 yaşındaki şarkıcı Sertab Erener önceki gün Öykü Karayel-Can Bonomo çiftiyle katıldığı bir lansmanda yine gergin tavırlarıyla dikkat çekti.
Minik Roman günden güne babasına benziyor
Minik Roman günden güne babasına benziyor Can Bonomo ile Öykü Karayel, 2018’de nikah masasına oturmuştu.
Öykü Karayel'den anne-oğul pozu
Öykü Karayel'den anne-oğul pozu Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Öykü Karayel, 5 aylık oğlu Roman'ın eğlenceli hallerini yayınlamaya devam ediyor.