Cansu Dere


'Kayıp' Cansu Dere ortaya çıktı: "Herkes için karanlık bir dönem oldu"
'Kayıp' Cansu Dere ortaya çıktı: "Herkes için karanlık bir dönem oldu" Aylardır ne sokaklarda ne de sosyal medyada görünmeyen Cansu Dere, sonunda ortaya çıktı.
Cansu Dere'den hem ayrılık hem de birleşme haberi
Cansu Dere'den hem ayrılık hem de birleşme haberi "Ezel" , "Şahsiyet" ve "Sadakatsiz" gibi dünya çapında izlenen projelerde rol alan oyuncu Cansu Dere'nin yeni adresi belli oldu.
Cansu Dere cephesinden şaşırtan iddia! Asrın felaketinde paylaşım yapmamıştı
Cansu Dere cephesinden şaşırtan iddia! Asrın felaketinde paylaşım yapmamıştı Asrın felaketinde hiç paylaşım yapmadığı için eleştirilen Cansu Dere cephesinden şaşırtan bir iddia geldi.
Bir süredir haber alınamayan Cansu Dere'den çok üzücü haber
Bir süredir haber alınamayan Cansu Dere'den çok üzücü haber Bir süredir haber alınamayan Cansu Dere hakkında bilinmeyen gerçeği ünlü gazeteci ortaya çıkardı.
Evi yanan Cansu Dere içeride kalan kedileri için gözyaşı döktü!
Evi yanan Cansu Dere içeride kalan kedileri için gözyaşı döktü! "Ezel", "Sadakatsiz" ve "Şahsiyet" gibi pek çok unutulmaz dizide rol alan oyuncu Cansu Dere dehşet dolu bir gün yaşadı...
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi!
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi! Bir döneme damgasını vuran Ezel dizisi oyuncuları geri döndü. Hangi kanalda yayınlanıyor? İlk fragman geldi...
Melis Sezen İspanya'nın tadını çıkarıyor
Melis Sezen İspanya'nın tadını çıkarıyor Bir ödül törenine katılmak için İspanya'ya giden Melis Sezen, kısa süreli tatil yapmayı da ihmal etmedi.