Cansu Dere


Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı!
Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı! "Sadakatsiz" dizisi final yapan Cansu Dere, son yaptığı reklam anlaşmasından kazandığı parayla uzun bir yaz tatili yapacak.
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu!
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu! Oyuncu Can Yaman'ın dijitalde yayınlanacak olan 'El Turco' dizisinden alacağı ücret belli oldu. Oyuncu, bölüm başı 1,5 milyon liraya kamera karşısına geçecek.
Cansu Dere ve Caner Cindoruk'tan 'Sadakatsiz'e veda
Cansu Dere ve Caner Cindoruk'tan 'Sadakatsiz'e veda Başrolünü Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı ‘Sadakatsiz’, bu akşam yayınlanacak 60’ıncı bölümüyle, ekran serüvenini sonlandıracak.
Caner Cindoruk ve Cansu Dere büyük aşk yaşıyor iddiası!
Caner Cindoruk ve Cansu Dere büyük aşk yaşıyor iddiası! Oyuncu Cansu Dere'nin adı kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile anılmıştı. Aşk iddiası başta 'Sadakatsiz' hayranları olmak üzere magazin gündeminde heyecan yaratmıştı.
Cansu Dere yorgunluk atıyor
Cansu Dere yorgunluk atıyor Kanal D'de 25 Mayıs Çarşamba akşamı final bölümüyle ekrana gelecek olan "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakterini canlandıran Cansu Dere, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
'Sadakatsiz' ekibinden veda pozu
'Sadakatsiz' ekibinden veda pozu Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisi ekrana veda ediyor. Medyapım imzalı proje 60. bölümde final yapacak.
Cansu Dere dünya turuna çıkacak
Cansu Dere dünya turuna çıkacak "Sadakatsiz" dizisi final yapacak olan Cansu Dere, yaz aylarında küçük bir dünya turuna çıkıyor. Güzel oyuncu, İspanya’nın ardından birçok Güney Amerika ülkesine gidecek.