Cansu Dere


Burak Deniz cephesinde bomba gelişme
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme Burak Deniz de Disney Plus'ın yetenek bölümüne katılan oyuncular arasında yer aldı.
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma Disney Plus yine büyük bir bombaya daha imza attı ve Türkiye'nin ünlü dünyaya yayınlan starlarından Cansu Dere'yle el sıkıştı.
Cansu Dere Güney Afrika'ya gidecek
Cansu Dere Güney Afrika'ya gidecek 'Sadakatsiz' dizisi final yapmaya hazırlanan Cansu Dere, tatil rotasını belirledi. Oyuncu, kız arkadaş grubuyla birlikte Güney Afrika'yı kapsayan safari turuna çıkacak.
Üç dizi karakterine oy yağdı
Üç dizi karakterine oy yağdı Araştırma platformu Pollective ‘8 Mart Kadınlar Günü’ konulu bir araştırma yaptı.
Cansu Dere sürpriz aşkında büyük hüsran yaşadı!
Cansu Dere sürpriz aşkında büyük hüsran yaşadı! "Sadataksiz" dizisinin yıldızı Cansu Dere'nin aşk yaşadığı iddia edilen Miles Chamley-Watson, eski sevgilisine döndü. Olimpiyat şampiyonu sporcunun dünyaca ünlü aktris Madelaine Petsch ile çekilen görüntüleri, “Cansu’ya yıldızlı ihanet” dedirtti.
Sadakatsiz dizisinde bomba 'Haluk Güçlü' gelişmesi!
Sadakatsiz dizisinde bomba 'Haluk Güçlü' gelişmesi! Usta aktör Burak Sergen iki sezondur rol aldığı "Sadakatsiz" dizisine veda ediyor.
Cansu Dere Serdar Ortaç'ın adını duyunca kahkahayı bastı!
Cansu Dere Serdar Ortaç'ın adını duyunca kahkahayı bastı! "20'li yaşların başında Cansu Dere’ye platonik aşıktım. Hatta Nehir Gözlüm’ü onun için yazdım" diyen Serdar Ortaç'ın 2005’te de şarkıyı Nehir Erdoğan için yazdığını söylediği ortaya çıktı.