Cansu Dere

Sadakatsiz dizisinde dengeleri değiştirecek transfer Başrollerini Cemal Hünal, Cansu Dere ve Melis Sezen'in paylaştığı "Sadakatsiz"in kadrosuna Cemal Hünal'ın ardından yeni bir isim daha katıldı.
Özge Özder'den Sadakatsiz'e Luna molası Kanal D'de ekrana gelen "Sadakatsiz" dizisinde rol alan Özge Özder, doğum iznine çıktı.
Cemal Hünal iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu "Survivor" yarışmasında yaşadığı sakatlık sonucu gözyaşları içinde yarışmaya veda eden Cemal Hünal'ın yeni adresi belli oldu.
Sadakatsiz'in Derin'i makyajsız sobelendi Melis Sezen, "Sadakatsiz" dizisinde birlikte çalıştığı rol arkadaşları açısından şanslı olduğunu belirtti. Oyuncu, “Sağlam bir işin içindeyiz” şeklinde konuştu.
Genç kadınlar arasında "Sadakatsiz" modası esiyor Yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ve Melis Sezen'in giydiği kıyafetler ilgiyle takip ediliyor.
Melis Sezen'den konuşulacak Cansu Dere açıklaması Son dönemin konuşulan dizisi "Sadakatsiz"de rol alan Melis Sezen, dijital platformda yayınlanan bir programa konuk oldu.
Cansu Dere'den siyah beyaz paylaşım "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakteri ile ekranlara geri dönen Cansu Dere yeni karesi ile görenleri kendine hayran bıraktı.