Cansu Dere

Cansu Dere'nin ardından Fahriye Evcen'in de çocukluğunu canlandırdı "Sadakatsiz" dizisinde Cansu Dere'nin çocukluğunu Lidya Akkuş canlandırmıştı.
Cansu Dere: "Timur Savcı ne dediyse doğrudur" Bir dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’da oynayan Cansu Dere'ye, Timur Savcı’nın Meryem Uzerli için söylediği “Diziyi bırakması şımarıklıktı” açıklaması soruldu. Dere'den, Savcı'ya destek geldi.
Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Cansu Dere: "Diyet yapmayı sevmiyorum" 'Sadakatsiz' dizisin oynayan 39 yaşındaki Cansu Dere, güzelliğini genlerine borçlu...
"Sadakatsiz" dizisiyle ilgili flaş gelişme Geçen sezonun rekortmen dizilerinden Sadakatsiz’in çekimleri Eylül'ün ilk haftası başlamış, ilgiyle izlenen dizinin en geç bu hafta seyirciyle buluşması beklenmişti.
'Şahsiyet' dizisi Meksika'da Haluk Bilginer ve Cansu Dere'nin yer aldığı 'Şahsiyet' dizisi Meksika uyarlaması seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu! Dizilerin yeni sezon bölümleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlarken başrol oyuncularının da bölüm başına aldıkları ücret belli oldu.