Cem Yılmaz

Defne Samyeli: "Gönderme yaptığım falan yok" Mimar Efe Kesgün’ün, Cihangir’de verdiği doğum günü partisine ünlüler akın etti. Güzel yıldız Defne Samyeli de kızı Deren'le doğum günü partisine katıldı.
Cem Yılmaz koleksiyonu genişletiyor Heykel ve tablo gibi sanat eserlerine olan düşkünlüğüyle bilinen Cem Yılmaz, koleksiyonuna yeni bir yapıt daha dahil etti.
Cem Yılmaz: "Vallahi bıktım artık!" Magazin gündemine bomba gibi düşen Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkı tam gaz devam ediyor. Son olarak ünlü komedyen, dün akşam bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı.
Cem Yılmaz: "Serenay Sarıkaya ile evlendik" Komedyen Cem Yılmaz; "2.Sayfa" muhabirinin tüm sorularına yanıt verdi.
Serenay Sarıkaya soluğu Cem Yılmaz'ın evinde aldı Komedyen Cem Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açarak magazin gündemine oturan oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam Yılmaz'ın evinin önünde görüntülendi.
Defne Samyeli Cem Yılmaz'lı kareleri sildi! Güzel yıldız Defne Samyeli; eski sevgilisi komedyen Cem Yılmaz ile mutluluk karelerini sosyal medya hesabından tek tek kaldırdı.
Fatih Altaylı'dan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ilişkisini köşesine taşıdı.